جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

مراسم جشن آغاز سال تحصیلی در واحد علوم و تحقیقات

danesheroz1 شهریور ۳۰, ۱۳۹۲ ۰
مراسم جشن آغاز سال تحصیلی در واحد علوم و تحقیقات

دانش روز: جشن آغاز سال تحصیلی در واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی و با حضور دانشجویان جدیدالورود برگزار شد

به گزارش دانش روز، در مراسم جشن آغاز سال تحصیلی واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد که صبح امروز برگزار شد برخی دانشجویان جدیدالورود به همراه خانواده هایشان حضور داشتند.

عصمت سوادی – معاون فرهنگی این واحد دانشگاهی در این مراسم، گفت: تلاش دانشجویان برای ورود به واحد علوم و تحقیقات و تحصیل در این واحد بی نظیر دانشگاهی را ارج نهاده و از خداوند متعال خواستار پیشرفت روز افزون شما عزیزان هستیم.

وی تقارن هفته دفاع مقدس با سال تحصیلی جدید را گرامی داشته و افزود: امید است همانطور که شهدای گرانقدر هشت سال دفاع مقدس برای پاسداری از ایران اسلامی جانفشانی کردند ، دانشجویان و نسل آینده ایران اسلامی نیز در عرصه علم با روحیه ای جهادی در پیشرفت ایران بکوشند.

سوادی ادامه داد: در تمامی حوزه های دانشگاه اعم از فرهنگی، دانشجویی، پژوهشی و … تلاش شده است تا شرایط مناسبی برای دانشجویان ایجاد شود تا در آرامش کامل بتوانند به تحصیل پرداخته و افراد موثری برای ایران اسلامی شوند.

همچنین یوسفعلی زیاری – معاون آموزشی واحد علوم و تحقیقات نیز در این مراسم ، این واحد دانشگاهی را یکی از بزرگترین واحدهای دانشگاهی در کشور دانست و افزود: تخصص و ماموریت اصلی این دانشگاه، تربیت دانشجویان در مقاطع تحصیلات تکمیلی است.

وی ادامه داد: در حال حاضر  ۳۳ هزار دانشجو در مقطع تحصیلات تکمیلی در این واحد مشغول به تحصیل هستند، که بالغ بر ۷۰ درصد آنان سهم دانشجویان شاغل در تحصیلات تکمیلی کشور را تشکیل می دهند.

زیاری گفت: واحد علوم و تحقیقات دارای اعضای هیأت عملی متخصص و متعهد در سطح کشور است و مدعی فعالیت مجرب ترین اساتید کشور در این واحد دانشگاهی هستیم.

به گفته وی، یکی از مهمترین اقدامات واحد علوم و تحقیقات ، تلاش گسترده در کاربردی کردن علوم برای پیشرفت هرچه بیشتر کشور است.

معاون آموزشی واحد علوم و تحقیقات از دانشجویان جدیدالورود تقاضا کرد تا با مراجعه به وب سایت آموزشی این واحد ، اقدام به مطالعه دستورالعمل ها و آیین نامه های آموزشی کنند تا به مشکلی در دوران تحصیل خود برخورد نکنند.

منبع:مهر

شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۸:۳۹
کد خبر : 61453
بازدیدها: 125

پاسخی بگذارید »