پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

توسط اداره کل ورزش و جوانان:

مراسم تجلیل از خبرنگاران حوزه ورزش و جوانان البرز

danesheroz1 مرداد ۳۰, ۱۳۹۲ ۰
مراسم تجلیل از خبرنگاران حوزه ورزش و جوانان البرز

دانش روز: اداره کل ورزش و جوانان طی مراسمی از اصحاب رسانه و خبرنگاران حوزه ورزش و جوانان استان البرز، تجلیل به عمل آورد

به گزارش دانش روز، طی مراسمی توسط اداره کل ورزش و جوانان و با حضور کردلو مدیرکل روابط عمومی و روابط بین الملل استانداری البرز، علیرضا جوانمردی مدیرکل ورزش و جوانان، قاسم پوستین دوز معاون توسعه امور ورزش، قدرت ا… شمیرانی معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل، حمید رضا رضایی مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان و برخی از مسئولین استان و اداره کل ورزش و جوانان، از زحمات و تلاش های بی شائبه اصحاب رسانه و خبرنگاران حوزه ورزش و جوانان تجلیل و تقدیر به عمل آمد.
در این مراسم علیرضا جوانمردی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز با تشکر و قدردانی از زحمات خبرنگاران این حوزه، اظهار داشت: خبرنگاری شغلی پر زحمت، مقدس و تاثیر گذار در جامعه است که در واقع خبرنگاران پاسداران حریم قلم و عرصه اطلاع رسانی به مردم هستند.
وی ادامه داد: شأن و جایگاه شما عزیزان بسیار رفیع و بالاست و برگزاری چنین مراسم تنها به جهت تشکر از تلاش صلدقانه شما و یادآوری این مسئله است که ما در حد توان و مقدورات خود قدردان زحمات خبرنگاران هستیم.
وی در پایان تصریح کرد: امیدواریم تعامل و همکاری بین اداره کل ورزش و جوانان و اصحاب رسانه و خبرنگاران بیش از پیش گسترش یابد و همه با هم حوزه ورزش و جوانان استان را در راه رشد، پیشرفت و ترقی یاری کنیم.
شایان ذکر است در این مراسم باشکوه از حدود ۱۰۰ نفر از مدیران مسئول، سردبیران و خبرنگاران ورزشی استان البرز با اهداء هدیه و لوح تقدیر، تجلیل به عمل آمد.

چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۰۸
کد خبر : 52456
بازدیدها: 121

پاسخی بگذارید »