پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

مراسم بزرگداشت حاجی بخشی در کرج برگزار می‌شود

28 danesheroz اردیبهشت ۲۳, ۱۳۹۲ ۰
مراسم بزرگداشت حاجی بخشی در کرج برگزار می‌شود

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز از برگزاری مراسم بزرگداشت حاج ذبیح‌الله بخشی از رزمندگان سپاه اسلام در طول دفاع مقدس خبر داد

به گزارش دانش روز حسین پیرعلی امروز اظهار داشت: در طول دوران دفاع مقدس ما شاهد ایثار، فداکاری و جانبازی‌های بسیاری از سوی ملت شریف ایران بودیم و اگر نبود رشادت یاران بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی به طور قطع ارتش دژخیم صدام به اهداف شوم خود علیه ملت ایران دست می‌یافت.

وی تصریح کرد: اگر چه بیش از دو دهه از جنگ می‌گذرد، اما وظیفه امروز ملت ایران این است که با تمام توان یاد و خاطره دوران دفاع مقدس را حفظ کرده و فرهنگ ایثار و شهادت به نسل‌های آینده منتقل کنیم.

*رهبری بر حفظ دستاوردهای دفاع مقدس تاکید دارند

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کرج افزود: بارها رهبری معظم انقلاب اسلامی تاکید فرمودند که همگان در حفظ دستاوردهای دفاع مقدس و ترویج ارزش‌های این دوران مسئول هستیم و حتی فرمودند که ارزش این کار کمتر از شهادت نیست.

پیرعلی تاکید کرد: بنابراین نهادها و دستگاه‌های مسئول در حوزه فرهنگی و دفاع مقدس وظیفه دارند که با تمام توان برای تحقق رهنمودهای رهبری تلاش کرده و باید مطمئن باشیم که ایران تنها با وحدت و حفظ روحیه شهادت طلبی مردم در برابر دشمنان خارجی و بدخواهان داخلی موفق خواهد بود.

وی با اشاره به در پیش بودن سالگرد درگذشت حاج ذبیح‌الله بخشی از رزمندگان سپاه است که از خانواده معظم شهدا و ایثارگران نیز بود، گفت: این رزمنده بزرگوار همانطور که رهبری معظم انقلاب اسلامی در پیام تسلیت خویش تاکید فرمودند، از دلاورمردان دوران جنگ حق علیه باطل بود و در این راه دو پسر خود را نیز تقدیم انقلاب کرده بود.

پیرعلی ادامه داد: به همین دلیل برنامه‌ریزی لازم برای برگزاری مراسمی سالگرد برای حاجی بخشی از سوی اداره ارشاد کرج انجام شده و این مراسم با هدف تجلیل از مقام شامخ رزمندگان سپاه اسلام و خانواده معظم شهدا و ایثارگران برگزار می‌شود.

به گفته وی مراسم تجلیل از مقام والای حاجی بخشی و بزرگداشت این دلاور میدان‌های حق علیه باطل روز بیست و سوم اردیبهشت در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز برگزار می‌شود.

دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۲:۳۵
کد خبر : 17076
بازدیدها: 125

پاسخی بگذارید »