سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اختصاصی دانش روز:

مراسم استانی هفته نیرو انتظامی در آموزشگاه شهید باهنر کرج

danesheroz1 مهر ۱۴, ۱۳۹۲ ۰
مراسم استانی هفته نیرو انتظامی در آموزشگاه شهید باهنر کرج

دانش روز: مراسم متمرکز استانی گرامیداشت هفته نیروی انتظامی در استان البرز از سوی آموزش و پرورش کل استان البرز در آموزشگاه شهید باهنر ناحیه ۲ کرج برگزار شد

به گزارش دانش روز، مراسم متمرکز استانی هفته نیروانتظامی از سوی آموزش و پرورش کل استان البرز امروز با حضور فرمانده انتظامی استان البرز و در آموزشگاه شهید باهنر ناحیه ۲ کرج برگزار شد.

مراسم با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز شد. در ادامه توسط گروه موزیک نیروی انتظامی و اعضای فرزانگان، گارد پرچم  و با نواختن سرود ملی جمهوری اسلامی ایران پرچم ایران برافراشته شد.

P1030924

 سردار احمد علی گودرزی فرمانده انتظامی استان البرز، خسرو ساکی مدیر آموزش و پرورش کل استان البرز، فهمیده مدیریت آموزش و پرورش ناحیه  ۲ کرج، مسئولین ناجا در استان در این مراسم حضور داشتند.

P1030926

مدیر کل آموزش و پرورش استان البرز در راستای گرامیداشت هفته نیروی انتظامی ضمن خیر مقدم خدمت عوامل نیروی انتظامی گفت: این هفته یاد آور جانفشانی های این نیروی مقتدر در سراسر مرزهای اسلامی است. ساکی افزود: در روایتی از پیامبر اکرم آمده است که ایشان فرمودند: ۲ نعمت در دست بشر است که تا زمانیکه انسان آن را از دست ندهد قدر آن را نمی داند. اول سلامتی و دوم امنتیت. وی افزود: همانطوری که سلامتی ارزشمند است اگر در جامعه ای امنیت نباشد هیچ چیزی شکل نخواهد گرفت و همه چیز در معرض خطر قرار خواهد گرفت و نمی توانیم در عرصه تعلیم تربیت فعال بوده و زمینه رشد و شکوفایی در عرصه علمی فراهم نمی شود. وی در ادامه گفت: امروز در حالیکه در کشورهای همسایه امنیت برقرار نیست و همواه جنگ و خونریزی وجود داشته و امکان پیشرفت علمی دردر این کشورها فراهم نیست، در دورترین مرزهای ایران اسلامی هم پاسداران این نظام امنیت ما را تامین می کنند. پس بجاست که پاس داریم رشادت های مرزداران و نیرو انتظامی را و در پایان هم از زحمات بی دریغ نیروی انتظامی استان البرز هم در راستان تامین امنیت اجتماعی تقدیر و تشکر به عمل آورد.

P1030928

در ادامه سردارگودرزی فرمانده انتظامی استان البرزگفت: البرز با تقدیم  ۶۴۰۰ شهید گلگون کفن به انقلاب اسلامی ایران افتخار دارد که درتمامی عرصه ها حضورحماسی خود را به اثبات رسانده و چه زیباست که یاد آوریم شهید حسین فهمیده دلاور استان البرز را که هم اکنون در سوریه و دیگر کشور های در حال جنگ از اندیشه  فهمیده ها ایران اسلامی الگو می گیرند .

وی افزود: نیروی انتظامی استان البرز در این هفته در راستای تکریم مردم طرح آموزش چهره به چهره به دانش آموزان با همکاری مردم در راس برنامه های خود قرار داده است. وی توسعه آموزش های نیرو انتظامی و امنیت پایدار را در راستای همکاری مردم دانست و اشاره کرد: امنیت پایدار تنها با همکاری مردم با نیروی انتظامی حصال می شود. وی با بیان اینکه در آستانه سال تحصیلی هستیم افزود: از دیگر برنامه ها ایجاد امنیت دانش آموزان در سطح جامعه است چراکه استکبار جهانی همراه در در هر زمینه ای از تهاجم فرهنگی گرفته تا مواد مخدر و … سعی در ناامن جلوه دادن ایران دارند که نیروی انتظامی و تلاشگران در جهت تامین امنیت این توطئه ها را خنثی می کند. وی همچنین به دانش آموزان توصیه کرد در راستای حفظ امنیت همیار پلیس باشند. همواره مشکلات را با خانواده و مدارس در میان بگذارند و تلفن ۱۱۰ و ۱۹۷ را در نظر داشته باشند و کوچکترین مشکلات را اعم از مشکلات اخلاقی رانندگان به نیروی انتظامی گزارش دهند.

همزمان با سراسر کشور زنگ پیام مهر با موضوع آسیب های اجتماعی در مدارس استان البرز و به صورت نمادین در آموزشگاه شهید باهنر ناحیه دو کرج نواخته شد و در ادامه پیام مهر از سوی فرمانده انتظامی استان و مدیرآموزش و پرورش کل به شرح زیر قرائت شد:

14

دانش آموزان عزیز ایران سلام:

سلامی به استواری کوه های البرز، بوی مهر و صمیمیت از کوی و برزن ماه مهر وزیدن گرفته و در سالی که به فرموده امام خامنه ای سال حماسه سیاسی، حماسه اقتصادی نامگذاری شده شروع دل انگیز سال تحصیلی را به شما تبریک می گوییم. هدف از خلقت انسان رسیدن به تعالی و هدایت از تاریکی به روشنی است در عرصله علم کوشا باشید آنچنانکه خداوند در اولین آیات خدا به پیامبراقرا بااسم ربک الذی خلق و ن والقلم ما یسطرون

بود عظمت ایران در گرو تعلیم و تربیت و هماهنگی آن با قانون مندی و امنیت است. لازم است با توکل و جهاد به سوی آینده درخشان حرکت کرده و با کمک از خداوند سبحان مدارس را به نظم بیارائیم و امنیت خود را توسعه بدهیم.

خسرو ساکی – احمد علی گودرزی

در ادامه نمایش های رزمی و امنیتی از سوی نیروی انتظامی البرز اجرا شد.

P1030930

در پایان نمایشگاه آسیب های اجتمای در این آموزشگاه توسط فرمانده انتظامی البرز و مدیر آموزش و پرورش کل استان افتتاح شد.

P1030963

P1030934

خبرنگار دانش روز: گلاویژاصحابی

یکشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۲ - ۱۴:۲۸
کد خبر : 65077
بازدیدها: 837

پاسخی بگذارید »