چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

مراجع تقلید، فتنه گران را به حضور نخواهند پذیرفت

danesheroz1 دی ۵, ۱۳۹۲ ۰
مراجع تقلید، فتنه گران را به حضور نخواهند پذیرفت

دانش روز: مسئولان دفاتر مراجع عظام تقلید با اظهار بی اطلاعی از درخواست برخی سران فتنه برای دیدار با مراجع، احتمال انجام این دیدار را بسیار ضعیف و بعید دانستند

به گزارش دانش روز،

در حالی که در آستانه سالروز حماسه یوم الله ۹ دی قرار داریم برخی  شنیده ها حاکی از تدارکات برخی سران فتنه برای دیدار با علما و مراجع تقلید قم است، به طوری که امروز روزنامه کیهان در خبری عنوان کرده بود که گویا قرار است یکی از سران فتنه در سالروز این حماسه ماندگار، دیداری با برخی مراجع تقلید در قم داشته باشد.

در همین خصوص مسئولان و مرتبطین با دفاتر مراجع  تقلید با اظهار بی اطلاعی از این موضوع ، احتمال پذیرفته شدن این افراد توسط علما و بزرگان شهر مقدس قم را بعید و بسیار ضعیف دانستند.

یکی از مسئولان دفتر آیت الله مکارم شیرازی در همین خصوص ضمن اشاره به این که تاکنون درخواستی مبنی بر دیدار برخی افراد خاص با معظم له مطرح نشده است، گفت: حتی در صورت وجود درخواست، آیت الله مکارم شیرازی، اساساً سران و عوامل فتنه را به حضور نخواهد پذیرفت.

مسئول دفتر آیت الله صافی گلپایگانی نیز با اظهار بی اطلاعی از این موضوع ، اظهار داشت:در صورت وجود چنین درخواستی معلوم نیست که با آن موافقت شود.

یکی از مسئولان دفتر آیت الله نوری همدانی هم در پاسخ به خبرنگار ما، بیان داشت:ما هیچ اطلاعی در این خصوص نداریم.

این در حالی است که پیگیری های خبرنگار قم فردا از دفاتر سایر مراجع تقلید همچون حضرات آیات سبحانی و علوی گرگانی نیز حاکی از آن بود که مسئولان و دست اندرکاران آنان نیز با اظهار بی اطلاعی از چنین درخواستی ، احتمال انجام این گونه دیدارها را بسیار ضعیف و بعید برشمردند.

با این وجود به نظر می رسد این بار نیز تیر ِفعالان و مرتبطین فتنه به سنگ خورده و تحرکات آن ها در راستای مظلوم نمایی و سرپوش گذاشتن بر جنایات خویش در قضایای سال ۸۸ و بعد از آن ناکام مانده است.

منبع: پایگاه خبری تحلیلی قم فردا

پنجشنبه ۵ دی ۱۳۹۲ - ۱۴:۰۰
کد خبر : 82745
بازدیدها: 291

پاسخی بگذارید »