شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

مذاکره ایران و آمریکا مثل مذاکره امام حسین (ع) و عمر سعد است

danesheroz1 آبان ۲۴, ۱۳۹۲ ۰
مذاکره ایران و آمریکا مثل مذاکره امام حسین (ع) و عمر سعد است

دانش روز: مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضغفین گفت: مذاکره ایران و آمریکا مثل مذاکره امام حسین (ع) وعمر سعد است و راه مبارزه با خصم فقط شمشیر نیست

 به گزارش دانش روز، حجت‌الاسلام ‌والمسلمین محمدرضا تویسرکانی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین در حاشیه برگزاری شام غریبان در رجایی شهر کرج افزود: یکی از راه های مبارزه با خصم توسط همه انبیاء و اولیاء خدا روش مذاکره وگفتگو بوده است که در قرآن هم به این مطلب اشاره شده است.

وی تصریح کرد: قرآن کریم در قرآن خطاب به موسی (ع) می فرماید برو به سراغ فرعون و با او گفتگو کن شاید با همین گفتگو راه پیدا کند وهدایت شود.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه مبارزه با خصم فقط کشیدن شمشیر از رو نیست گفت: مذاکره خوب است و یک روش هدایت انسانها است وما امیدواریم که با توکل یه خدا، انشاالله بتوانیم در این مذاکرات به آن رسالتی که داریم عمل کنیم.

حجت‌الاسلام ‌والمسلمین تویسرکانی ادامه داد: نهضت ربانی وملکوتی ما نشأت گرفته از قیام عاشورا است و نهضت امام حسین (ع)  نهضتی است که با متدهای علمی قابل سنج نیست و مورد تجزیه وتحلیل قرار نمی گیرد.

وی اظهار داشت: هرچقدر که از عمر واقعه عاشورا میگذرد بر وسعت آن نیز افزوده می شود  و خوشا به حال آنان که عشق امام حسین (ع) را با بصیرت حسینی آمیخته وسر لوحه خود قرار داده اند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج در پایان گفت: دلهای مشتاق به این سمت وسو از سرمایه بزرگی برخوردار هستند که میتوانند دنیا وآخرت خود را آباد کنند  و انسان متحیر میشود چگونه این مردم تا این حد شیدای امام حسین (ع) هستند.

وی با بیان اینکه امسال عزاداریها در اوج خود بود افزود: تلاش کنیم تا با این سرمایه ها زمینه ساز ظهور حضرت مهدی (عج) باشیم.

منبع:تیتریک

جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۲ - ۱۷:۴۵
کد خبر : 73981
بازدیدها: 292

پاسخی بگذارید »