سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اختصاصي دانش روز:

مذاکرات هسته ای ایران نماد استقلال و در راستای آرمان امام است

danesheroz1 بهمن ۱۲, ۱۳۹۲ ۰
مذاکرات هسته ای ایران نماد استقلال و در راستای آرمان امام است

دانش روز: مدیر کل آموزش و پرورش استان البرز از طرف ۴۱۵ هزار دانش آموز و ۲۵ هزار فرهنگی ۳۵ امین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران و آغاز دهه فجر را تبریک گفت

به گزارش دانش روز، خسرو ساکی در آئین نواختن زنگ انقلاب در دبیرستان فرزانگان در ناحیه ۳ کرج افزود: امروز در ۳۵ امین سالروز ورود حضرت امام ( ره) گرد هم جمع شده ایم تا با آرمان های امام و شهدا تجدید میثاق کنیم.

وی اظهار داشت: یکی از آرمانهای امام شعار حیاتی استقلال آزادی جمهوری اسلامی بود که در سال ۵۷ از زبان دانش آموزان و سایر اقشار شنیده می شد.

مردم مسلمان ایران جان خویش را در طبق اخلاص گذاشتند و رژیم پهلوی را ساقط کردند، در این مسیر زحمات فراوانی کشیده شد. ۸ سال دفاع مقدس، عرصه های مختلف سیاسی، علمی و …  سختی های فراوانی که مردم ایران در مرزهای پرگهر از بمباران و … متحمل شدند نشان از استقامت ملت شریف ایران دارد.

وی خاطر نشان کرد: امروز هم در عرصه تحریم ها شاهد مقاومت مردم ایران هستیم. تیم مذاکره کننده هسته ای ایران در راستای استقلال جمهوری اسلامبی ایران با صلابت در حال فعالیت می باشند تا این استقلال را در راستای آرمان امام ( ره) در جهان به نمایش بگذارند.

آزادی مشروعی که شاهد آن هستیم و اینکه اقوام در کنار هم در چارچوب شرع اسلام زندگی می کنیم حاصل همین انقلاب است، انقلابی که جمهوری بوده و با رای مردم شکل گرفته و محتوای آن قران و و سنت پیامبر است.

ساکی در خاتمه خطاب به دانش آموزان گفت: امروزه شاهد حماسه های بزرگ هستیم و امیدواریم در سایه دولت تدبیر و امید با کمک شما آینده سازان گام هایی مثبت در جهت پیشرفت ایران برداریم.

 

شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۴:۴۷
کد خبر : 90940
بازدیدها: 369

پاسخی بگذارید »