دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

مدیر کل آموزش و پرورش تائید کرد؛ مقام انتظامی تکذیب! کشت خشخاش در مدرسه ای در گچساران

danesheroz1 فروردین ۱۱, ۱۳۹۳ ۰
مدیر کل آموزش و پرورش تائید کرد؛ مقام انتظامی تکذیب! کشت خشخاش در مدرسه ای در گچساران

دانش روز: متاسفانه در یکی از مدارس شهرستان گچساران که فاقد دانش آموز و معلم بوده و از سویی دست پیمانکار برای بازسازی و احداث بوده، گیاه ” خشخاش ” کشت شده است.

به گزارش دانش روز، مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد با تائید خبر کشت خشخاش در یکی از مدارس شهرستان گچساران، تاکید کرد که این مدرسه فاقد دانش آموز و معلم بوده و تحت نظارت اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس است.

” هادی زارع پور ”  گفت: متاسفانه در یکی از مدارس شهرستان گچساران که فاقد دانش آموز و معلم بوده و از سویی دست پیمانکار برای بازسازی و احداث بوده، گیاه ” خشخاشکشت شده است.

وی با بیان اینکه این مدرسه بدلیل نبود دانش آموز و معلم و واگذاری آن به پیمانکار تحت نظارت اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس کهگیلویه و بویراحمد است، اظهارداشت: ما کشتخشخاش ” در این مدرسه را تائید می کنیم.

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد افزود: این مدرسه در شرایط کنونی هیچ ارتباطی به این اداره کل ندارد و ما دانش آموز و معلمی در این مدرسه نداریم.

از سویی فرماندهی انتظامی شهرستان گچساران خبر کشت خشخاش در مدرسه ای در این شهرستان را بشدت تکذیب کرد.

” علی کرم  بازیان ” به ایلنا در گچساران گفت: ما خبر کشتخشخاش ” در مدرسه ای در این شهرستان را تکذیب می کنیم و نمی دانم برخی از سایت ها این خبر را از کجا دریافت کرده اند.

وی تاکید بر تکذیب خبر کشت خشخاش در مدرسه ای در شهرستان گچساران داشت.

منبع: ایسنا

دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۳:۵۴
کد خبر : 102926
بازدیدها: 310

پاسخی بگذارید »