پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2كرج:

مدیر موفق کسی است که به تحول بنیادین اعتقاد داشته باشد

danesheroz1 شهریور ۱۶, ۱۳۹۲ ۰
مدیر موفق کسی است که به تحول بنیادین اعتقاد داشته باشد

دانش روز: مدیرآموزش و پرورش ناحیه ۲کرج گفت: مدیر موفق کسی است که به تحول بنیادین اعتقاد داشته باشد و با استفاده از روابط انسانی مطلوب و درک متقابل از وضعیت مطلوب در پیشبرد اهداف نظام تعلیم و تربیت کوشا باشد

به گزارش دانش روز،  فرشته فهمیده مدیر ناحیه ۲ کرج در جلسه ای که با حضور اعضاء کمیته تبلیغ وترویج پروژه  مهرناحیه ۲کرج برگزار شد، ضمن آرزوی قبولی طلاعات و عبادات همکاران وتبریک هفته دولت  با اشاره به اهداف سند تحول بنیادین اظهار داشت: مدیر موفق کسی است که به تحول بنیادین اعتقاد داشته باشد و با استفاده از روابط انسانی مطلوب و درک متقابل از وضعیت مطلوب در پیشبرد اهداف نظام تعلیم و تربیت کوشا باشد.
فهمیده دراین جلسه از مدیران مدارس خواست تا با سعه صدر و حسن خلق به درخواست مراجعین پاسخ داده و در برخورد با دانش آموزان و اولیاء آنها رفتار محبت آمیز را سرحوله کار خود قرار دهند.
وی ضمن تشریح طرح رتبه بندی معلمان گفت: در نظام رتبه بندی معلمان  معلم باید در پایه ای به کار گرفته شود که تخصص آموزشی در آن پایه را دارد.
وی در ادامه این جلسه مواردی از جمله آمار و تراکم دانش آموزان مدارس، وضعیت تجهیزات و فضاهای آموزشی، لزوم توجه به مکاتبات اداری و هماهنگی مدیران با کارشناسیهای مربوطه،مدارس هیات امنایی و بیان شیوه نامه مربوط مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
منبع:پانا

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۲ - ۰۸:۴۷
کد خبر : 58221
بازدیدها: 206

پاسخی بگذارید »