پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اختصاصي دانش روز:

مدرسه خیر ساز کیانمهر کرج با حضور وزیر آموزش و پرورش افتتاح شد

danesheroz1 آبان ۲۹, ۱۳۹۲ ۰
مدرسه خیر ساز کیانمهر کرج با حضور وزیر آموزش و پرورش افتتاح شد

دانش روز: آموزشگاه خیر ساز محمد رسول الله (ص) در کیانمهر کرج امروز با حضور وزیر آموزش و پرورش و مسئولین کشوری و استانی افتتاح شد

به گزارش دانش روز، این افتتاحیه همزمان با اولین سفر استانی وزیر آموزش و پرورش به استان البرز انجام  شد.

1  90

در این آئین علی اصغر فانی، وزیر محترم آموزش و پرورش ـ دکتر محمد رضا حافظی، رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور ـ رئیسی، رئیس نوسازی کل کشور ـ بور بور از فعالان حوزه مدرسه سازی در کشور ـ  دکترمصلا نژاد خیربرجسته مدرسه سازی در کشور- طاهری، استاندار البرزـ بهرامی مدیر کل نوسازی کل استان البرزـ کولیوند، نماینده مردم کرج در مجلس ـ ساکی، مدیر کل آموزش و پرورش  استان البرزـ  مدیران آموزش و پرورش نواحی ۴ گانه کرج ـ  رمضانخانی مشاور پارلمانی کانون پرورشی و فکری نوجوانان کشور و جمعی از مسئولین استانی و اولیای این آموزشگاه حضور داشتند.

5

وزیر آموزش و پرورش حضور مردم و در راس آنها ۲۶۰۰۰ خیر مدرسه ساز در کشور و همکاری آنها با آموزش و پرورش به عنوان زیر ساخت نیروی انسانی امری بسیار مهم عنوان کرد و گفت: دانش آموزانی که مدارس خیر ساز تحصیل می کنند به نوعی احساس دین می کنند و در آینده این مسیرپر برکت را ادامه خواهند داد.

2

فانی آموزش و پرورش را به ۶ رکن زیر

۱) مدیریت     ۲) معلم         ۳) مقررات آموزشی       ۴) محتوا و برنامه های آموزشی      ۵) بودجه و امکانات    ۶) فضا و تجهیزات

تقسیم بندی کرد و افزود: حرکت سازمان نوسازی و در بخش عمده خیرین مدرسه ساز در جهت پیشبرد یکی از اهداف ۶ گانه بسیار مثبت ارزیابی کرد.

وی در ادامه گفت: این فضا سازی انگیزه بهتر درس خواندن در مدرسه را ایجاد می کند و هزینه کردن در بخش آموزش و پرورش بهترین نوع سرمایه گذاری محسوب می شود. وی از فعالیت های حوزه آموزش و پرورش استان البرز و نوسازی این استان قدر دانی کرد.

فانی در پایان سیاست های کاری آموزش و پرورش در سال ۹۳ را در ۴ بخش عنوان کرد:

۱) توسعه و مشارکت همه جانبه دانش آموزان و معلمین

۲) ساماندهی منابع انسانی

۳) عملیاتی کردن بودجه آموزش و پرورش

۴) ارتقا مدیریت آموزشگاهی در مدارس

چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۲ - ۱۸:۴۴
کد خبر : 74903
بازدیدها: 767

پاسخی بگذارید »