جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

مدال طلای دانش آموز مازندرانی در رقابت های بین المللی کشتی آزاد

danesheroz1 بهمن ۱۶, ۱۳۹۲ ۰
مدال طلای دانش آموز مازندرانی در رقابت های بین المللی کشتی آزاد

دانش روز: امیر پرسه در رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام (عیسی اف) خوش درخشید و مدال طلای وزن ۴۲ کیلوگرم را به نام خود به ثبت رساند.

به گزارش دانش روز، دانش آموزانمیاندرود در رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام (عیسی اف) خوش درخشید و مدال طلای وزن ۴۲ کیلوگرمرا به نام خود به ثبت رساند.

در این رقابت ها، در وزن ۴۲ کیلوگرم، امیر پرسه، حریفانی از ازبکستان (۶ بر۳)،  جمهوری آذربایجان (۳ بر ۲) و جمهوری آذربایجان (۱۶ بر ۵) را شکست داد و به دیدار نهایی راه یافت، وی در این دیدار درحالیکه یک امتیاز از حریف قزاقستانی عقب بود در نهایت به برتری ۶ بر۳ رسید و مدال طلای این رقابت ها را از آن خود کرد.

 

رقابت های بین المللی کشتی آزاد نوجوانان جام «مشفق عیسی اف» با حضور تیم های ایران، گرجستان، ازبکستان، قزاقستان، روسیه و جمهوری آذربایجان (۶ تیم) در شهر باکو پایتخت جمهوری آذربایجان برگزار شد.

 

تیم منتخب کشتی آزاد نوجوانان ایران به مقام نایب قهرمانی مسابقه های بین المللی کشتی آزاد جام «مشفق عیسی اف» در جمهوری آذربایجان دست یافت.

گفتنی است هدایت تیم منتخب کشورمان در این رقابت ها برعهده مراد محمدی سرمربی تیم کشتی آزاد نوجوانان ۱۶ و ۱۷ سال ایران است.

چهارشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۵:۲۰
کد خبر : 91742
بازدیدها: 357

پاسخی بگذارید »