یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

مدیر کل آموزش و پرورش استان البرز:

مدال آور طلای جهانی فیزیک محصول تربیت صحیح ایرانی و اسلامی است

danesheroz مرداد ۳, ۱۳۹۲ ۰
مدال آور طلای جهانی فیزیک محصول تربیت صحیح ایرانی و اسلامی است

دانش روز : مدیر کل آموزش و پرورش استان البرز در ملاقات با امیر زارع مدال آورنده طلای فیزیک جهان گفت: ایرانی ها بزرگ اند و این بزرگی را باید به تمامی جهانیان ابراز کنند و وجود جوانان مدال آوری همچون امیر زارع نشانگر این بزرگی است

به گزارش دانش روز ، مدیر کل آموزش و پرورش استان البرز در ملاقات صمیمی خود با مدال آور طلای جهانی فیزیک گفت: ایرانی ها بزرگ اند و این بزرگی را باید به تمامی جهانیان ابراز کنند و وجود جوانان مدال آوری همچون امیر زارع نشانگر این بزرگی است.

خسرو ساکی در ادامه عوامل شکوفایی استعدادهای افراد را اراده فرد،وراثت و محیط عنوان کرد و افزود: یکی از مهمترین عوامل محیطی خانه می باشد که زمینه را به گونه ای طراحی می کند که منجر به شکوفایی استعدادها شده و در محیط عوامل درون و برون مدرسه ای نقش بسزایی دارند.

  وی بااشاره به اهمیت و نقش تعیین کننده عامل درون مدرسه ای و پی بردن جامعه به این مهم در خصوص عامل برون مدرسه ای بیان داشت:در صورت کنترل نشدن عامل برون مدرسه ای ،این عامل گاهی مکمل عامل درون مدرسه ای در راستای ایجاد زمینه های شکوفایی استعدادها بوده و گاهی در مقابل آن برای تخریب فرد و استعدادهای وی قرار دارد .

 همچنین وی  گفت:البرز و شهرستان کرج عصاره ایران اسلامی است و چگونگی شکوفایی استعدادها بسیار مهم بوده و نیازمند باغبانانی است که دانش آموزان را در مسیر بالندگی و شکوفایی هرچه بیشتر هدایت کنند.

خانواده، مدرسه و آموزش و پرورش باغبانانی برای شکوفایی استعدادهای جوانان/انرژی هسته ای حق ایران و ایرانی است

 مدیر کل آموزش و پرروش استان البرز تصریح کرد: خانواده ،مدرسه و آموزش و پرورش باغبانانی هستند که شاهد شکوفایی استعدادهای جوانان و پرورش این استعدادها می باشند و با وجود جوانان ایرانی ،بالنده و افتخارآفرین ما مستحق انرژی هسته ای می باشیم و این حق ایران و ایرانی است.

 

وی در ادامه خاطر نشان کرد: بحث توجه به فرهنگ عمومی ، بحث فرا دستگاهی بوده و باید دستگاه های مختلف درون دولتی و

 

غیردولتی همگی در این راستا بهبود یابد و ارزش های اسلامی منطبق بر آداب ، سنن و آموزش های دینی و تمدن ایرانی و اسلامی پایه ریزی شوند.

   استان البرز منبع استعدادهای گوناگون

  مدیر کل فرهنگی و اجتماعی البرز با حضوردر این ملاقات صمیمی ضمن ابلاغ تبریک استاندار البرز به خانواده ی امیرزارع اذعان داشت: استان البرز دارای استعدادهای خوب و بالقوه ی بسیاری است  و بااین وجود یکی از تاسف بارترین مسائل موجود در استان که دلیل برخی از گرفتاری ها می باشد وجود چهار زندان و آمار بالای طلاق بوده که منجر به بد نامی استان شده است.

 حمیدرضا عسگری مورودی در خصوص رساندن استان به اوج قله های افتخار افزود: برای رساندن استان به نقطه ی حقیقی خود باید به توفیقات و جایگاههای استان ارج و اهمیت داده شود ،چرا که وجود دانش آموزانی که علی رغم مشکلات موجود تلاش کرده و برای استان افتخارآفرینی می کنند ،مایه ی مباهات و سرافرازی البرز است.

آموزش و پرورش سنگ بنای توسعه یک کشور است

 مدیریت آموزش و پرورش ناحیه۳کرج در ادامه این جمع صمیمی گفت: آموزش و پرورش سنگ بنای توسعه یک کشور بوده و با کمک رسانه های جمعی باید به زیبایی ها و ویژگی های آموزش و پرورش به صورت ویژه پرداخته شود.

  احمدعلی قنبرهراتی افتخارات ناحیه ۳کرج را کسب رتبه های تک رقمی در کنکور، کسب معدل بالای ۱۹برای ۱۶۴نفر ازدانش آموزان این ناحیه، قبولی صد در صد ۳۱مدرسه در مناطق محمدشهر و ماهدشت ،کسب مدال های رنگین در مسابقات قرآنی،علمی،فرهنگی و هنری، ورزشی و…عنوان کرد.

  شکستن رکورد پنج ساله در کسب مدال طلا فیزیک جهانی توسط دانش آموز کرجی

  امیر زارع دانش آموز مدرسه شهید سلطانی ناحیه ۳کرج موفق به کسب مدال طلای جهانی فیزیک گردید.

 وی نحوه ی برگزاری مسابقات را خوب ارزیابی کرده و اظهار داشت:دانش آموزان اعزام شده از ایران به امید کسب پنج مدال طلا رفتیم که سه مدال طلارا نصیب خود نمودیم و دانش آموزان شهید بهشتی شهر ری، انرژی اتمی و شهید سلطانی موفق به کسب مقام های اول تا سوم شدند.

 همچنین وی بااشاره به شرکت در دوبخش تئوری و عملی  اظهارداشت: ۳۰نمره در بخش تئوری و ۲۰نمره در بخش عملی طی دو روز به صورت جداگانه برگزار گردید که با افتخار و سربلندی از این امتحان هم بیرون آمدیم و به لطف خداوند برای ایران اسلامی افتخار آفرینی کردیم.

پنجشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۴۹
کد خبر : 42290
بازدیدها: 149

پاسخی بگذارید »