یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

مدال آوری دانشجویان ساری دانشگاه آزاد در مسابقات اختراعات آلمان

danesheroz1 آبان ۱۵, ۱۳۹۲ ۰
مدال آوری دانشجویان ساری دانشگاه آزاد در مسابقات اختراعات آلمان

دانش روز: دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری در مسابقات جهانی اختراعات آلمان موفق به کسب سه مدال نقره، یک برنز و ۳ دیپلم افتخار شدند

 به گزارش دانش روز، مراسم تقدیر از دانشجویان مخترع دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری صبح امروز در باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

در این مراسم کریم زارع – رییس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان جوان ضمن تبریک به اعضای باشگاه پژوهشگران واحد ساری به خاطر کسب این افتخار، گفت: امیدوارم نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی بتوانند در مسیر تحقق شعار تبدیل ایده به فرآوری گام بردارند.

زارع همچنین در این مراسم از دریافت جایزه “بقراط” توسط باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان خبر داد و افزود: امیدوارم با تغییر در اساسنامه باشگاه، بتوانیم در جهت تولید علم و تبدیل آن به ثروت گام های مهمی برداریم و بخش اعظمی از بودجه دانشگاه در حدود ۷۰ درصد را از طریق تاسیس شرکت های دانش بنیان تامین کنیم.

در ادامه این مراسم مدال آوران با اشاره به سطح بالای مسابقات و و رقابت های سنگین و سختی که با رقبای جهانی خود خاطر نشان ساختند: درخشش تیم دانشگاه آزاد ساری موجب افتخارآفرینی کاروان اعزامی ایران شد، تاکید کردند.

این دانشجویان از حمایت های نیاز آذری – رئیس واحد ساری و رضایی رئیس باشگاه پژوهشگران این واحد دانشگاهی تشکر کرده و خواستار توسعه چتر حمایتی در دانشگاه آزاد اسلامی و پشتیبانی از نخبگان شدند.

در این مراسم از محمدرضا نجاتی مقدم، حسین نجاتی مقدم، آرمان صابری، مجید تجن جاری، عباس رضایی، حنانه مهدوی و مریم فرخی به دلیل ارائه ۷ اختراع؛ دستگاه کنترل با ذهن، سیستم امتیاز دهی کاراته، سیستم هوشمند غذا دهی حیوانات، سیستم تشخیص رنگ شدگی خودرو، دستگاه هوشمند تصحیح اوراق در مسابقات جهانی اختراع آلمان مورد تقدیر قرار گرفتند.

مسابقات جهانی اختراعات آلمان هر ساله زیر نظر سازمان مالکیت جهانی برگزار می شود.

منبع: مهر

چهارشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۲ - ۱۰:۳۷
کد خبر : 72271
بازدیدها: 185

پاسخی بگذارید »