دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

مهره‌اي که هم سوخت، هم به لجن کشانده شد:

مخملباف پول‌های بهائیان را کجا خرج می‌کند؟ + تصاویر

danesheroz بهمن ۲۴, ۱۳۹۱ ۰

رپورتاژ “محسن مخملباف” که هزینه بالایی برای فرقه ضاله بهائیت داشته است، دست خالی از “جشنواره فیلم روتردام” برگشت

به‌ اصطلاح فیلم “باغبان” که “محسن مخملباف” آن را با کمک پسرش برای “فرقه ضاله بهائیت” در سرزمین‌های اشغالی ساخت در جدیدترین فستویال بین‌المللی و ضد ایرانی که شرکت کرد موفق به تصاحب “جایزه ببر طلایی” “جشنواره روتردام” نشد.

شانزده بهمن‌ماه ۱۳۹۱ باشگاه خبرنگاران خبری را از آخرین “رپورتاژ‌آگهی” ستاد هنری فتنه برای اسراییل منتشر کرد که در آن به جزییات ساخت به اصطلاح “فیلم باغبان” و بخشی از ویژگی‌های شخصیتی محسن مخملباف اشاره شده بود. محسن مخملباف هنگامی که رپورتاژ خود برای بهاییان را آماده پخش در جشنواره‌های مختلف بین‌المللی میکرد این مهره سوخته شاید هیچ‌گاه فکر نمی‌کرد فیلمی که او برای آن‌ها ساخته برنده “جایزه ببر روتردام” نشود.

محسن مخملباف با گرفتن پول از شبکه جهانی بهائیت و با این پشتوانه که فیلم او تمامی جایزه‌های جشنواره‌های بین المللی را از آن خود می‌کند با سفر به سرزمین‌های اشغالی رپورتاژی را با نام باغبان تهیه کرد و آن را به امید یک فیلم جریان‌ساز علیه نظام جمهوری اسلامی ایران کاندیدای حضور در جشنواره‌های مختلف کرد.

این فیلم که در ظاهر به صورت آماتور و غیره حرفه‌ای نیز تهیه شده است، در ابتدای کار خود جایزه‌ جشنواره‌ “بوسان” را از آن خود کرد تا اینکه به امید و پشتوانه شبکه جهانی بهائیت کاندیدای حضور در جشنواره روتردام هم شد. اما محسن مخملباف ناکام بزرگ این جشنواره شد.

پول‌های کسب شده از جریان‌های ضدانقلاب و شبکه جهانی بهائیت در کجا خرج می‌شود؟

محسن مخملباف در طول فعالیت به اصطلاح هنری خود در ایران که بیشتر به سیاه‌نمایی می‌پرداخت و تبدیل به یک کارگردان درجه چندمی شده بود، بعد از وقایع جریان فتنه ۸۸ تحت حمایت جریان‌های ضد انقلاب و دست آخر هم شبکه جهانی بهائیت برای خود مسکن و ماوایی دست و پا کند تا در شهر “پاریس” مانند برخی از هم‌کیشان فتنه‌گر خود بی‌پناه و سقف نباشد.

محسن مخملباف با ورود به پاریس با کمک جریان‌های فوق الذکر در یکی از شهرک‌های حومه پایتخت فرانسه و در یک نقطه خلوت در انتهای یک کوچه بن‌بست از یک خیابان کم‌ارز یک طرفه خانه می‌خرد. این خانه با پلاک ۷ در ابتدای ورودی یک مجتمع مسکونی واقع شده که دارای ۱۴ منزل آپارتمانی است.

عکس‌های منتشر شده در این خبر که در زیر مشاده می‌کنید از محل زندگی محسن مخملباف توسط خبرنگار افتخاری باشگاه خبرنگاران از پاریس در اختیار این خبرگزاری قرار گرفته است. شما می‌توانید از این لینک محل پاتوق و خصوصیات و ویژگی‌های اخلاقی مخملباف را نیز مشاهده کنید:  لینک خبر مورد اشاره

 

سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۳:۴۵
کد خبر : 6506
بازدیدها: 235

پاسخی بگذارید »