یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

انگشت نگاری در فرودگاه متروکه!

مخفی کاری استقلال از یک آبروریزی بزرگ

danesheroz تیر ۱۹, ۱۳۹۲ ۰
مخفی کاری استقلال از یک آبروریزی بزرگ

دانش روز : ظاهرا هواپیمای حامل کاروان استقلال در فرودگاه قدیمی فرود آمده و به همین دلیل بلافاصله پس از فرود هواپیما و ورود به خاک اوکراین، از تمامی اعضای کاروان استقلال انگشت نگاری شده و مسئولان استقلال نیز بدون مخالفت به این قضیه تن در داده اند

سفر استقلال به اوکراین جهت برگزاری دیدار دوستانه با تیم دینامو کیف با یک آبروریزی بزرگ همراه شد که البته مسئولان باشگاه تمام تلاش خود را به کار گرفتند تا رسانه‌ای نشود و مجبور نباشند تا بابت این اتفاق عجیب به رسانه ها و البته مسئولان پاسخگو باشند.

به گزارش دانش روز ؛ شنیده می شود استقلالی ها به هنگام حضور در کشور اوکراین و فرود هواپیمایشان در این کشور با انگشت نگاری مواجه شدند. ظاهرا در محل اسکان آبی پوشان در اکراین دو فرودگاه وجود دارد. فرودگاهی قدیمی، بدون امکانات و محقر که میزبان مسافران کشورهایی چون افغانستان، پاکستان، بوتان و کشورهایی از این دست است که به محض ورود هواپیماهای مختلف از مسافران آن انگشت نگاری می شود.

فرودگاه دیگر نیز که مدرن تر، به روزتر و باامکانات تر است، برای مسافران سایر کشورها به ویژه اروپایی ها در نظر گرفته شده و میزبان مسافران سایر کشورهایی است که اثری از انگشت نگاری از آن وجود ندارد.

ظاهرا هواپیمای حامل کاروان استقلال در فرودگاه قدیمی فرود آمده و به همین دلیل بلافاصله پس از فرود هواپیما و ورود به خاک اوکراین، از تمامی اعضای کاروان استقلال انگشت نگاری شده و مسئولان استقلال نیز بدون مخالفت به این قضیه تن در داده اند. موضوعی که البته با تلاش باشگاه استقلال رسانه ای نشده و مسئولان این باشگاه نیز در مورد آن اظهار نظر شفافی نداشته اند.

چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۲ - ۲۳:۰۳
کد خبر : 36499
بازدیدها: 321

پاسخی بگذارید »