جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

محوطه سازی نمایشگاه بین المللی گل و گیاه کرج

danesheroz7 مرداد ۳۱, ۱۳۹۲ ۰
محوطه سازی  نمایشگاه بین المللی گل و گیاه کرج

دانش روز : دبیر اجرایی دومین نمایشگاه بین المللی گل و گیاه کرج از آغاز اجرای محوطه سازی نمایشگاه خبر داد و گفت: هم اکنون اقدامات لازم برای اجرای landscape در محل باغ گلهای پارک شهید چمران آغاز شده است

به گزارش دانش روز و به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج  بیتا شاه محمدی با اعلام این خبر اظهار داشت: با توجه به اینکه در هفته های پایانی آماده سازی دومین نمایشگاه بین المللی گل و گیاه کرج هستیم، کارشناسان سازمان به صورت شبانه روزی در راستای تسریع در روند آماده سازی اقدامات لازم را انجام می دهند. 

وی افزود: در این زمینه هم اکنون اقدامات لازم برای غرفه آرایی و چیدمان غرفه های گل در سالن نمایشگاه در حال انجام است.
این مسئول عنوان کرد: همچنین هم اکنون در عرصه های landscape کار اجرا و کاشت انواع مختلف گل ها و گیاهان آغاز شده است.
شاه محمدی ادامه داد: از سوی متخصصان و کارشناسان فضای سبز، طی چند روز گذشته تاکنون اقدامات لازم برای گل آرایی محوطه نمایشگاه آغاز شده است.
دبیر اجرایی دومین نمایشگاه بین المللی گل و گیاه کرج با اشاره به اینکه هم اکنون روند آماده سازی نمایشگاه از پیشرفت فیزیکی خوبی برخوردار است، گفت: سازمان سعی دارد تا نمایشگاه امسال با سال گذشته متفاوت و زیباتر باشد.
وی از اجرای هماهنگی های لازم برای انجام چیدمان و گل آرایی در تالار گل دومین نمایشگاه بین المللی گل و گیاه کرج خبر داد.
لازم به ذکر است که دومین نمایشگاه بین المللی گل و گیاه کرج از ۱۲ تا ۱۶ شهریورماه سال جاری از ساعت ۱۰ تا ۲۱ در محل باغ گلهای پارک شهید چمران کرج برگزار می شود.
پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۳۵
کد خبر : 53466
بازدیدها: 345

پاسخی بگذارید »