دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

محور چالوس در روز انتخابات ریاست‌جمهوری دو طرفه است

danesheroz2 خرداد ۲۳, ۱۳۹۲ ۰

دانش روز، برای تسهیل مشارکت اهالی ساکن در جاده کرج – چالوس و روستاهای اطراف در انتخابات ریاست‌جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا، تردد در طول محور چالوس فردا بیست‌وچهارم خردادماه، به صورت دو طرفه است

به گزارش گروه اجتماعی دانش روز،  بر اساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارت تصویری‏، سامانه‌های هوشمند ترافیک‌شمار برخط و گشت‌های شعب راهداری سراسر کشور، در حال حاضر اغلب‌ محورهای مواصلاتی کشور باز بوده و تردد در آنها به‌ روال عادی در جریان است.

* محدودیت‌های ترافیکی امروز و فردا‌ در محور های مواصلاتی

در محور کندوان با توجه به انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی برای تسهیل در مشارکت اهالی ساکن در جاده کرج – چالوس و روستاهای اطراف در

13910722000659_PhotoA

امر انتخابات تردد در طول محور فردا ۲۴/۳/۹۲ دو طرفه است اما چنانچه ترافیک به گونه‌ای باشد که دو طرفه بودن محور جوابگوی تخلیه ترافیک نباشد و ضرورت یک‌طرفه کردن محور اجتناب نا‌پذیر باشد بر این اساس با هماهنگی پلیس راه راهور ناجا تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت  ۱۴ الی ۲۴ جمعه ۲۴/۳/۹۲ از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع خواهد بود و تردد از ساعت ۱۷ الی ۲۴ از ۱۵ کیلومتری بالای مرزن آباد (دزبن) به سمت کرج، یک‌طرفه خواهد بود.

در محور کندوان تردد انواع تریلر و کامیون از محور کندوان، کماکان ممنوع است.

در محور هراز‌ تردد انواع تریلرها کماکان ممنوع بوده و همچنین تردد همه کامیون‌ها به ‌استثنای حاملین سوخت یا مواد فاسدشدنی، از ساعت ۱۲ الی ۲۳ پنجشنبه ۲۳/۳/۹۲ و از ساعت ۷ الی ۲۲:۳۰ جمعه ۲۴/۳/۹۲، از محور هراز ممنوع است.

در محور فیروزکوه تردد همه تریلرها، به‌ استثنای حاملین سوخت یا مواد فاسدشدنی، از ساعت ۷ الی ۲۳ جمعه ۲۴/۳/۹۲، از محور فیروزکوه، ممنوع است.

در محور زاهدان _ زابل و بالعکس تردد همه کامیون‌ها، به‌استثنای حاملین سوخت یا مواد فاسدشدنی، از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پنجشنبه ۲۳/۳/۹۲ و جمعه ۲۴/۳/۹۲ از محور زاهدان _ زابل و بالعکس، ممنوع است.

تردد موتورسیکلتها از ساعت ۱۲ پنجشنبه ۲۳/۳/۹۲ الی ساعت ۲۳:۰۰ جمعه ۲۴/۳/۹۲ از محورهای کندوان، هراز، فیروزکوه و تهران _ سمنان _ مشهد و بالعکس، ممنوع است.

منبع:فارس

پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۲:۱۷
کد خبر : 26175
بازدیدها: 187

پاسخی بگذارید »