یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

محورهای رسانه ای جهت بهره برداری

danesheroz دی ۵, ۱۳۹۱ ۰

با توجه به محکومیت رژیم صهیونیستی در قطعنامه های مجمع عمومی سازمان ملل، مناسب است حجم زیادی از تولید در خصوص دلایل تصویب این قطعنامه ها و اعتراض جهانی نسبت به عملکرد این رژیم پس از ۶۳ سال اشغالگری صورت گیرد. برجسته سازی اقدامات خصمانه کانادا علیه ج.ا.ا به عنوان یک کشور مستعمره انگلیس و [&hellip

  1. با توجه به محکومیت رژیم صهیونیستی در قطعنامه های مجمع عمومی سازمان ملل، مناسب است حجم زیادی از تولید در خصوص دلایل تصویب این قطعنامه ها و اعتراض جهانی نسبت به عملکرد این رژیم پس از ۶۳ سال اشغالگری صورت گیرد.
  2. برجسته سازی اقدامات خصمانه کانادا علیه ج.ا.ا به عنوان یک کشور مستعمره انگلیس و برای کسب رضایت رژیم صهیونیستی.
  3. برجسته سازی و تبیین جنایات غم انگیز روزهای جاری در سوریه از سوی تروریست های ارتش آزاد (کشتن سربازان اسیر، بریدن سر یک علوی توسط کودک، بمب گذاری خودروها، ترور خبرنگاران و…) و تلاش برای کشتار مردم پناهنده فلسطینی و ایجاد اختلاف میان سوریه و فلسطین.
  4. طرح شش ماده ای ایران مورد قبول روسیه، دولت سوریه و بسیاری از سران معارضه داخل که مخالف اقدام نظامی هستند قرار گرفته است. این طرح به عنوان بهترین راه حل اجرائی بحران سوریه برای افکار عمومی تبیین شود. تنها مخالف این طرح تا کنون رژیم صهیونیستی است که معتقد است مسئله سوریه باید بدون ایران حل شود[۱].
  5. تعداد زیادی از برندگان جایزه صلح نوبل خواستار تحریم رژیم صهیونیستی به واسطه شهرک سازی و اشغالگری شده اند. با مصاحبه با برخی از این چهره ها مناسب است هجمه زیادی به رژیم صهیونیستی از جهت نقض حقوق بشر اعمال شود.

۴/۱۰/۱۳۹۰


[۱] به گزارش روز شنبه پایگاه خبری فلسطین الیوم: ‘افرایم هلیوی ‘رییس سابق موساد: حل مساله سوریه باید بدون دخالت ایران صورت گیرد. این گزارش می افزاید- هلیوی گفت : اسراییل به مشعل اجازه داد به غزه سفر کند و این درحالی است که با سفر وزیر خارجه ایران به این منطقه مخالفت کرده بود

سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۱ - ۱۰:۲۴
کد خبر : 1801
بازدیدها: 223

پاسخی بگذارید »