دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

در جشنواره تجليل از آثار برتر در حوزه جهاني شدن؛

محمود احمدی نژاد:امیدواریم پرچم حقیقت انسان را بر بام جهان نصب کنیم

danesheroz7 تیر ۱۵, ۱۳۹۲ ۰
محمود احمدی نژاد:امیدواریم پرچم حقیقت انسان را بر بام جهان نصب کنیم

دانش روز:رییس جمهوری گفت: امیدواریم با تلاش دانشمندان این سرزمین، انجمن های علمی و همه کسانی که دل در گرو سعادت و کمال انسان دارند، بتوانیم پرچم حقیقت انسان را بر بام جهان نصب کنیم

به گزارش دانش روز، «محمود احمدی نژاد» ظهر امروز (شنبه) طی سخنانی کوتاه در نخستین جشنواره تجلیل از آثار و فعالان برتر حوزه جهانی شدن و نخبگان علمی و فرهنگی کشور افزود: از بیانات خوب دوستان عزیز در این جشنواره به ویژه برادر عزیزم آقای مشایی که یک دوره فشرده فلسفه خلق انسان و کمال را بیان کرد، استفاده کردیم و نمی خواهم شیرینی بیان عمیق وی را که برگرفته از معارف ناب است، دستکاری کنم.
رییس جمهوری با بیان این که تمام علوم در تبع دریافت و تعریف ما از انسان است، اظهارداشت: اگر تعریف درست و کاملی از انسان ارایه کنیم، اقتصاد، جامعه شناسی، ادبیات، صنعت، ریاضیات و تمامی علوم، معنا و مفهوم خود را می یابند.
در این جشنواره «اسفندیار رحیم مشایی» دبیر شورای راهبردی مرکز مطالعات جهانی شدن و «نسرین سلطانخواه» معاون علمی و فناوری رییس جمهوری سخنرانی کردند.
«محمدحسن طریقت منفرد» وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز در این جشنواره حضور داشت.
رییس جمهوری در نخستین جشنواره تجلیل از آثار و فعالان برتر حوزه جهانی شدن و نخبگان علمی و فرهنگی کشور از ۲۴ نخبه برتر و ۱۰ نفر شایسته تقدیر در حوزه جهانی شدن تجلیل کرد.

ایرنا

شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۲ - ۱۳:۲۴
کد خبر : 35089
بازدیدها: 290

پاسخی بگذارید »