چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

مراقبت‌های ویژه

محمدعلی کشاورز همچنان در بخش مراقبت‌های ویژه

danesheroz1 خرداد ۲۸, ۱۳۹۲ ۰
محمدعلی کشاورز همچنان در بخش مراقبت‌های ویژه

دانش روز: محمدعلی کشاورز که به دلیل شکستگی لگن و پا چندین بار مورد جراحی قرار گرفت و در حال حاضر برای کنترل کامل شرایط جسمی در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان آتیه بستری است

به گزارش  دانش روز، محمد علی کشاورز که طی دو سال اخیر چندین بار مورد جراحی از ناحیه لگن و پا قرار گرفته است و روند درمانی خود را در بیمارستان آتیه پیگیری می‌کند، پس از اینکه مورد جراحی قرار گرفت در بخش مراقبت های ویژه این بیمارستان بستری شد.

بر اساس این گزارش مشخص شد ؛ جراحی محمدعلی کشاورز انجام شده است و این بازیگر و هنرمند سینما، تئاتر و تلویزیون در حال حاضر برای کنترل شرایط جسمانی در بخش مراقبت‌های ویژه (i.c.u) بیمارستان آتیه بستری است.

محمدعلی کشاورز ۲۶ فروردین سال ۱۳۰۹ در اصفهان به دنیا آمد. او فارغ التحصیل هنرستان هنرپیشگی تهران و دانشکده هنرهای دراماتیک است.  فعالیت هنری اش را از سال ۱۳۳۹ با حضور در نمایش «ویولن ساز» کره مونا آغاز کرد و سپس با ایفای نقش در نمایش هایی همچون «آنتیگون»، «آندورا»، «ادیپوس شهریار»، «بازی استریندبرگ»، «دایی وانیا»، «عاشق مترسک»، «لبخند باشکوه آقای گیل» و شماری دیگر به بازیگری حرفه ای در تئاتر بدل شد. در سال ۴۷ به تلویزیون رفت و کارگردانی هنری قسمت هایی از سریال «خانه قمر خانم» را به عهده گرفت.

کشاورز در سریال های تلویزیونی زیادی همچون دایی جان ناپلئون، هزار دستان، سربداران، سلطان و شبان، گرگ ها خاکستری رنگ اند، پدرسالار و… به نقش آفرینی پرداخته است.

او برای نخستین بار در سال ۱۳۴۳ با فیلم «شب قوری» ساخته فرخ غفاری بازیگری سینما را نیز تجربه کرد و تاکنون در ۴۷ فیلم سینمایی ایفای نقش کرده است. از جمله کارهای اوست؛ رگبار، خشت و آینه، برزخی ها، کمال الملک، مردی که موش شد، کفش های میرزانوروز، مادر، جست وجو در “جزیره”، “ناصرالدین شاه آکتور سینما”، “دلشدگان”، “آقای بخشدار”، “زیر درختان زیتون”، “روز واقعه” و “کمیته مجازات”.

کشاورز برای بازی در فیلم مادر ساخته علی حاتمی نامزد دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد شد.

شایان ذکر است، کشاورز طی سال‌های اخیر به دلیل شرایط جسمانی قادر به بازی نبوده و بیشتر در منزل خود بستری بوده است.

منبع : پانا

 

 

سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۳:۲۰
کد خبر : 28972
بازدیدها: 204

پاسخی بگذارید »