سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

محسن هاشمی: توهم تقلب به خانواده ما دست داده بود

28 danesheroz اردیبهشت ۱۵, ۱۳۹۲ ۰
محسن هاشمی: توهم تقلب به خانواده ما دست داده بود

از مهمترین اخبار انتخاباتی امروز رسانه‌ها می توان به ابراز نگرانی آیت الله مهدوی کنی از عدم وحدت اصولگرایان و همچنین  تکذیب ائتلاف شریعتمداری با برخی از کاندیدا های اصلاح طلب اشاره کرد.  کمتر از ۲ ماه تا یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری باقی مانده است و این در حالی است که اخبار موثق و [&hellip

از مهمترین اخبار انتخاباتی امروز رسانه‌ها می توان به ابراز نگرانی آیت الله مهدوی کنی از عدم وحدت اصولگرایان و همچنین  تکذیب ائتلاف شریعتمداری با برخی از کاندیدا های اصلاح طلب اشاره کرد.
 کمتر از ۲ ماه تا یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری باقی مانده است و این در حالی است که اخبار موثق و غیر موثق حول این انتخابات و کاندیداهای احتمالی آن هر روز در رسانه های کشور منتشر می شود.
ابراز نگرانی آیت الله مهدوی کنی از عدم وحدت اصولگرایان
مشرق : حسین نجابت رئیس ستاد انتخابات غلامعلی حدادعادل  درباره دیدار ظهر پنجشنبه حدادعادل با آیت‌الله مهدوی‌کنی دبیرکل جامعه روحانیت مبارز تهران گفت: در این دیدار آیت الله مهدوی کنی گفتند از هر ائتلافی از جمله ائتلاف سه گانه پشتیبانی می کنم و برای به وحدت رسیدن اصولگرایان تلاش خواهم کرد.
وی با اشاره به تعدد کاندیداها، ادامه داد: آیت الله مهدوی کنی در این دیدار از به وحدت نرسیدن اصولگرایان نگران بودند.
محسن هاشمی: توهم تقلب به خانواده ما دست داده بودهفته نامه تجارت فردا : محسن هاشمی گفت :  به نظر ، آقای هاشمی هنوز درباره نامزدی به جمع‌بندی نرسیده و حقیقتا هنوز در تردید است.
وی با ادعای این‌که هاشمی اگر بیاید برای نجات کشور می‌آید ،  افزود : اگر در انتخابات شرکت نکردند – تاکید می‌کنم که هیچ چیز مشخص نیست – خب معنایش این است که به این نتیجه رسیده‌اند که تنها امید نجات کشور نیستند و امیدهای دیگری هست.

هاشمی با اشاره به اینکه نظام جمهوری اسلامی به دنبال تقلب در انتخابات نیست گفت : نظام باید مراقب باشد که اگر هم کسی توهم تقلب و تخلف دارد، این توهم برطرف شود و باید با شایعات به درستی برخورد کنند، کما این که این مشکل برای خانواده هاشمی رخ داد.

یکشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۶:۵۵
کد خبر : 15127
بازدیدها: 196

پاسخی بگذارید »