دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

گفتگوی اختصاصی تیتر یک با محسن رضایی در کرج :

محسن رضایی : شما فرض کن سفرهای من تبلیغاتی است!!!

danesheroz اسفند ۱۶, ۱۳۹۱ ۰
محسن رضایی : شما فرض کن سفرهای من تبلیغاتی است!!!

محسن رضایی در جواب سوال خبرنگار تیتر یک که از وی پرسید آیا سفرهای استانی دبیر تشخیص مصلحت نظام تبلیغاتی است یا نه گفت : به هر حال بحث تبلیغات هم هست ، بالاخره دعوت مردم هم هست ، شما فرض کن سفرهای من تبلیغاتی است!!

دبیر تشخیص مصلحت نظام شب گذشته در حاشیه دیدار خود با دوستان ، مردم وتعدادی از خانواده شهدا که در مسجد جامع رجایی شهر برگزار شد در جواب سوال خبرنگار ما که مجددأ پرسید ، خلاصه این سفرهای استانی تبلیغاتی است یا نه ؟ مگر تبلیغات انتخاباتی در حال حاضر غیر مجاز نیست ؟گفت : شما فرض کن که سفر های من تبلیغاتی است!

رضایی در جواب سوال بعدی خبرنگار تیتریک مبنی بر اینکه در خصوص شعار انتخاباتی شما با مضمون دولت فراگیرحرفهای زیادی مطرح میشود، چه توضیحی در این خصوص دارید ، گفت : من معتقد هستم که دیگر لفظ دولت را نباید به تنهایی به کار بگیریم و باید بگوییم دولت فراگیر ، جامعه امید ، چرا که کسانی که اعتقادی به مردم ندارند مدام در حال حرف زدن از دولت هستند.

وی خطاب به خبرنگار تیتر یک  افزود : شما بنویسید کسانی که از این به بعد از دولت حرف می زنند ، چه اثباتأ وچه نفیأ اعتقادی به مردم ندارند، لذا باید بگوییم دولت فراگیر ، جامعه امید.

گفتنی است دبیر تشخیص مصلحت نظام که گویی سوال خبرنگار تیتر یک ، کمی به مزاقش خوش نیامده بود با خبرنگار دیگری گفتگو نکرد و وعده نشست با خبرنگاران را تا ساعتی بعد داد و به گفته خبرنگاران ، نشست وعده داده شده برای پاسخ دادن به سوالات خبرنگاران!! محقق نشد

منبع: تیتریک
چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۵:۳۱
کد خبر : 8868
بازدیدها: 253

پاسخی بگذارید »