جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

محدود ها و مسدود های امروز “یکشنبه ۲۳تیرماه ۹۲”

danesheroz2 تیر ۲۳, ۱۳۹۲ ۰
محدود ها و مسدود های امروز “یکشنبه ۲۳تیرماه ۹۲”

دانش روز: محور کرندغرب-سرپلذهاب، واقع در استان کرمانشاه، بدلیل عملیات راهسازی تا ۲۴ تیرماه ۹۲، از ساعت ۱۴ تا ۱۶ مسدود خواهد بود

به گزارش دانش روز،  امروز”یکشنبه ۲۳تیرماه ۹۲”براساس تصاویر دریافتی از دوربینهای نظارت تصویری‏، سامانه‌های هوشمند ترافیک‌شمار برخط و گشتهای شعب راهداری سراسر کشور، در حال حاضر، به‌استثنای محورهای مسدود و ممنوع ،‌ مابقی محورهای مواصلاتی کشور باز بوده و تردد در آنها به‌روال عادی در جریان است.

محورهای مسدود تا اطلاع ثانوی:
۱- محور شهداد ـ نهبندان در استان کرمان، بدلیل طغیان رودخانه‌های محلی.

ممنوعیت تردد بدلیل عملیات کارگاه جاده‌ای:

۱- محور کرندغرب – سرپلذهاب، واقع در استان کرمانشاه، بدلیل عملیات راهسازی تا ۲۴ تیرماه ۹۲، از ساعت ۱۴ تا ۱۶ مسدود خواهد بود. در مدت انسداد، تردد وسایل نقلیه از طریق محور سرپلذهاب – امامیه –قصرشیرین – اسلام آبادغرب  انجام خواهد شد.

۲- آزادراه کرج ـ تهران، واقع در استانهای تهران و البرز، از پل فردیس تا ورد آورد بدلیل احداث پل روگذر در کیلومتر ۱۱ شنبه تا سه‌شنبه هر هفته از ساعت ۲۳ لغایت ۴ صبح روز بعد، تا ۲۵ مردادماه جاری، مسدود بوده و در این مدت، مسیر جایگزین، جاده‌های قدیم یا مخصوص کرج، توصیه می‌شود. همچنین، تا مورخ یادشده، آزادراه تهران ـ کرج، از ساعت ۷:۳۰ الی ۱۶:۰۰، فقط در یک مسیر ۷۰۰ متری در محدوده فوق، تردد خودروها از طریق کناز گذر احداثی انجام خواهد شد.

۳- جاده اصلی قم ـ گرمسار و بالعکس، واقع در استانهای قم و سمنان،تا ۲۷ تیرماه ۹۲ بدلیل تعریض مسیر مسدود و جایگزین برای خودروهای سواری، آزادراه قم ـ تهران و برای وسایل نقلیه سنگین قدیم محور قدیم قم ـ تهران و در ادامه برای کلیه خودروها، جاده امام‌رضا به سمت پاکدشت ـ گرمسار خواهد بود.

۴- کمربندی شرقی شهر کرمانشاه، واقع در استان کرمانشاه، با تمدید عملیات تا ۳۱ تیرماه ۹۲، شنبه‌، دوشنبه و چهارشنبه هر هفته، از ساعت ۱۱ تا ۱۴ بدلیل اجرای عملیات زیرسازی راه آهن، مسدود خواهد بود. در مدت انسداد، تردد وسایل نقلیه از کمربندی غربی انجام خواهد شد.

محدودیت تردد بدلیل عملیات کارگاه جاده‌ای:

۱-  آزادراه شهید شوشتری، پل مهدی آباد (کیلومتر۲۰) واقع در استان خراسان رضوی تا ۴ شهریور ماه ۹۲، از ساعت ۷ الی ۱۷، بدلیل عملیات تعمیر دال پل، تردد با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می شود.

۲- محور تهران ـ مشهد، محدوده سرخه، واقع در استان سمنان تا ۲۳ مردادماه ۹۲، بدلیل عملیات احداث پل، تردد با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می شود.

۳- آزادراه مشهد ـ باغچه، در استان خراسان رضوی کیلومتر ۰ تا ۲۰ واقع تا ۳۱ شهریور ماه ۹۲، از ساعت ۷ الی ۱۷ ، بدلیل عملیات لکه گیری و روکش آسفالت، تردد با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می شود.

۴-محور نهاوند ـ‌ سه راهی نهاوند، واقع در استان کرمانشاه تا ۳۱ شهریور ماه ۹۲، بدلیل عملیات تعریض، تردد در محدوده کیلومتر ۷ الی ۸ با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط از طریق کنارگذر انجام می شود.

۵- محور ایرانشهر ـ‌ نیک شهر ـ چابهار ، واقع در استان سیستان و بلوچستان  تا اطلاع ثانوی، بدلیل عملیات تعمیر دال پل پیشمنت، تردد با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط از طریق کنار گذر پل انجام می شود.

۶- محور رزن – دمق – اورقین، واقع در استان همدان بطول ۴۵ کیلومتر تا ۲۵ مردادماه ۹۲ ، از ساعت۷ الی ۱۷ بدلیل عملیات تعریض و شانه سازی، تردد با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می شود.

۷- محور همدان – رزن، واقع در استان همدان، کیلومتر ۴۰ الی ۶۰ تا ۵ مردادماه ۹۲، از ساعت ۸ الی ۱۶، بدلیل عملیات لکه‌گیری و درزگیری، تردد با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می شود.

۸- محور فرعی سه‌راهی اصله – روستای دهلق،‌ واقع در استان همدان، کیلومتر ۰ الی ۱۴، تا ۵ مردادماه ۹۲، از ساعت ۸ الی ۱۶، بدلیل عملیات لکه‌گیری و درزگیری، تردد با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می شود.

۹- محور فرعی سه‌راهی اصله – روستای دهلق، ‌واقع در استان همدان، کیلومتر ۰ الی ۱۰ تا ۵ مردادماه ۹۲، از ساعت ۸ الی ۱۶، بدلیل عملیات لکه‌گیری و درزگیری، تردد با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می شود.

۱۰- محور همدان – ساوه، ‌واقع در استان همدان، کیلومتر ۵۰ الی ۱۵۰ تا ۵ مردادماه ۹۲ ، از ساعت ۸ الی ۱۶، بدلیل عملیات لکه‌گیری و درزگیری، تردد با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می شود.

۱۱- محور بندر عباس – حاجی آباد ، واقع در استان هرمزگان کیلومتر ۱۰۳ تا ۱۷ تیرماه ۹۲، از ساعت ۷ الی ۱۸ بدلیل عملیات نصب جت فن تونل ۱۷ شهریور، تردد از طریق یک باند بصورت دو طرفه با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می شود.

۱۲- محور تیران – سامان، واقع در استان اصفهان از ۱۰ الی ۲۰ بدلیل عملیات روکش آسفالت تا ۲۵ شهریور ماه ۹۲، تردد از طریق یک باند بصورت دو طرفه با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می شود.

۱۳- محور داران – الیگودرز، واقع در استان اصفهان از ۲۷ الی ۳۲ بدلیل عملیات احداث و تکمیل زیرگذر تا ۳۱ شهریور ماه ۹۲، تردد از طریق یک باند بصورت دو طرفه با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می شود.

۱۴- آزادراه اصفهان – کاشان، از کیلومتر ۱۲۵ تا ۱۴۵ واقع در استان اصفهان تا ۲۸ تیرماه ۹۲، بدلیل عملیات روکش آسفالت، تردد از طریق دو خط عبوری با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می شود.

۱۵-محور کنگان ـ عسلویه واقع در استان بوشهر، تا ۳ مهرماه ۹۲، بدلیل عملیات اتصال کنارگذر کنگان به بزرگراه سیراف محدوده کیلومتر ۴.۲۰۰ تردد با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط، از طریق جاده کنارگذر احداثی انجام می شود.

۱۶-محور آق‌قلا ـ بندرترکمن و گمیشان در استان گلستان، تا ۳۱ شهریور ماه ۹۲، ساعت ۷ الی ۱۷، بدلیل عملیات راهسازی، تردد با محدودیت و جوانب احتیاط انجام می شود.

۱۷- محور گرگان – آزادشهر، واقع در استان گلستان محدوده کیلومتر ۱۰۰+۲ (قطعه اول بزرگراه) تا ۳۱ شهریور ۹۲، بدلیل عملیات اجرای دوربرگردان عریض نومل، تردد با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران

یکشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۲ - ۱۰:۰۴
کد خبر : 37281
بازدیدها: 198

پاسخی بگذارید »