پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

محدودیت های ترافیکی پایان هفته اعلام شد

danesheroz1 اسفند ۷, ۱۳۹۲ ۰
محدودیت های ترافیکی پایان هفته اعلام شد

دانش روز: محدودیت های ترافیکی پایان هفته از سوی پلیس راهور نیروی انتظامی اعلام شد

به گزارش دانش روز، تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه – هفتم اسفند ماه- تا ساعت ۲۴ روز جمعه – ۹ اسفند ماه – از محورهای کرج – چالوس، هراز، فیروزکوه و تهران – سمنان- مشهد و بالعکس ممنوع است.

براساس این گزارش در محور کرج – چالوس نیز تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از این محور همچنان ممنوع است.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه تا ۲۴ روز جمعه – ۹ اسفند ماه- از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مامورین پلیس راه در محل تردد انواع وسیله نقلیه از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه تا ۲۴ از ۱۵ کیلومتر بالای مرزن آباد(دزدین) به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

در محور هراز نیز تردد تمام تریلرها همچنان ممنوع است.

تردد کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه – هفتم اسفند ماه – و از ساعت ۶ تا ۲۴ روز های پنجشنبه و جمعه – هشتم و نهم اسنفد ماه – از محور هراز ممنوع است.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۱۸ روز جمعه – ۹ اسفند ماه – از مبارک آباد تا امامزاده هاشم در استان تهران به منظور تخلیه بار ترافیکی پیست آبعلی ممنوع است.

براساس این گزارش در محور دماوند تردد تمام تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ تا ۲۴ روز جمعه – ۹ اسفند ماه – از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع است.

پلیس راه استان البرز موظف است به گونه ای برنامه ریزی کند که حداکثر به مدت یک ساعت و نیم پس از انسداد میدان امیرکبیر( شروع ساعت محدودیت ) نسبت به تحویل وسایل نقلیه به اسکورت پلیس راه استان مازندران در دهانه شمالی تونل کندوان اقدام کند.

پلیس راه استان های البرز و مازندران در هنگام اجرای محدودیت، وسایل نقلیه را با دو تیم که یکی در جلو و دیگری در انتها قرار دارد ،اسکورت کند.

مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور نیروی انتظامی با شماره تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵(۱۰ خط) و ۱۲۰ به طور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه های کشور و امدادرسانی احتمالی به هموطنان است.

به توصیه پلیس راه کشور رانندگان وسایل نقلیه که قصد سفر در محورهای برفی و کوهستانی را دارند، لازم است ضمن همراه داشتن زنجیر چرخ از سلامت سیستم گرمایشی وسیله نقیله خود اطمینان حاصل کنند.

منبع: ایرنا

چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۱:۳۶
کد خبر : 95518
بازدیدها: 165

پاسخی بگذارید »