دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

محدودیت های ترافیکی محورهای شمالی کشور اعلام شد

danesheroz1 بهمن ۱۷, ۱۳۹۲ ۰
محدودیت های ترافیکی محورهای شمالی کشور اعلام شد

دانش روز: پلیس راه راهور نیروی انتظامی در اطلاعیه ای محدودیت های ترافیکی محورهای شمالی کشور شامل محور کرج – چالوس، هراز و دماوند را اعلام کرد

به گزارش دانش روز، بر اساس اطلاعیه پلیس راه راهور نیروی انتظامی، تردد موتورسیلکت در محورهای کرج – چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران – سمنان – مشهد از ساعت ۱۲ روز گذشته ( چهارشنبه) تا ساعت ۲۴ روز جمعه (فردا) ممنوع است.

** محور کرج – چالوس

بر اساس این گزارش، تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت در محور کرج – چالوس کماکان ممنوع است.

تردد انواع وسایل نقلیه نیز از ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه تا ۲۳ روز جمعه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه حاضر در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه تا ۲۳ از ۱۵ کیلومتری بالای مرزن آباد به سمت کرج به صورت یکطرفه خواهد بود.

** محور هراز

در محور هراز نیز ضمن استمرار ممنوع بودن تردد تمامی تریلرها، تردد تمامی کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه ۱۶ بهمن و از ساعت ۶ تا ۲۴ روزهای پنجشنبه و جمعه ۱۷ و ۱۸ بهمن ممنوع است.

تردد انواع وسایل نقلیه نیز از ساعت ۱۴ تا ۱۸ فردا( جمعه ) از مبارک آباد تا امامزاده هاشم در استان تهران به منظور تخلیه بار ترافیکی پیست آبعلی ممنوع است.

** محور دماوند

در محور دماوند تردد تمامی تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ تا ۲۴ فردا (جمعه ) از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع است.

پنجشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۴:۲۸
کد خبر : 91990
بازدیدها: 147

پاسخی بگذارید »