چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

محدودیت‌ های ترافیکی آخر هفته جاده‌ ها

danesheroz1 تیر ۵, ۱۳۹۲ ۰
محدودیت‌ های ترافیکی آخر هفته جاده‌ ها

دانش روز: معاون عملیات پلیس راه، محدودیت‌های ترافیکی جاده‌های کشور در روزهای تعطیل آخر هفته را تشریح کرد

به گزارش دانش روز، سرهنگ صمد اسفندیاری، معاون عملیات پلیس راه اعلام کرد: تردد انواع موتورسیکلت از ساعت ۱۲ روز پنجشنبه ۶ تیر تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۷ تیر در جاده های کرج – چالوس، هراز، فیروزکوه و تهران – سمنان – مشهد و برعکس ممنوع است.

اسفندیاری افزود: تردد انواع تریلر و کامیون از جاده کرج – چالوس کماکان ممنوع است. همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ساعت ۲۴ روز جمعه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع و از ساعت ۱۷ تا ساعت ۲۴ از ۱۵ کیلومتر بالای مرزن آباد به سمت کرج یکطرفه خواهد بود.

وی همچنین گفت: در جاده هراز، تردد تمام کامیون‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۱۲ تا ساعت ۲۴ روزهای چهارشنبه و پنجشنبه از ساعت ۶ صبح تا ساعت ۲۴ روز جمعه ممنوع است و تردد تمام تریلرها نیز همچنان از این مسیر ممنوع است.

اسفندیاری در ادامه گفت: در جاده دماوند نیز تردد تمام تریلرها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۶ صبح تا ساعت ۲۴ روز جمعه از تهران به طرف قائم شهر و برعکس ممنوع است.

معاون عملیات پلیس راه گفت: بر اساس این اطلاعیه، تردد تمام تریلرها و کامیون‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۶ تا ساعت ۲۰ روزهای پنجشنبه و جمعه از جاده زاهدان- زابل و برعکس ممنوع است.

منبع:افکار نیوز

 

چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۲ - ۱۰:۴۲
کد خبر : 31953
بازدیدها: 276

پاسخی بگذارید »