پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

محدودیت‌‌ های‌ ترافیکی‌ جاده‌ های‌ کشور

danesheroz1 دی ۲۶, ۱۳۹۲ ۰
محدودیت‌‌ های‌ ترافیکی‌ جاده‌ های‌ کشور

دانش روز: در محور کندوان‌ تردد از ساعت ۱۴:۳۰ تا ۲۴:۰۰ روزهای جمعه و یک‌ شنبه هفته آینده از کرج به سمت مرزن‌ آباد ممنوع و تردد موتورسیکلت تا ساعت ۲۴:۰۰ ‌یکشنبه ۲۹ بهمن از محورهای کرج، چالوس، هراز، فیروزکوه و تهران-مشهد و بالعکس، ممنوع است

به گزارش دانش روز، طبق اطلاعات سامانه‌های هوشمند ترددشمار برخط، ‌تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی‌ و گشت‌های شعب راهداری سراسر کشور، در حال حاضر، به‌ استثنای محورهای مسدود و ممنوع ‌ذکر شده،‌ بقیه محورهای مواصلاتی کشور باز و تردد در آنها به‌روال عادی در جریان است.

* محدودیت‌ های ترافیکی جاده‌ها برای تعطیلات پیش‌ رو

در محور کندوان‌ تردد همه خودروها از ساعت ۱۴:۳۰ الی ۲۴:۰۰ روزهای جمعه و یکشنبه مورخ ۲۷ و ۲۹ دی ماه از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع و تردد از ساعت ۱۷:۳۰ الی ۲۴:۰۰ روزهای جمعه و یکشنبه ۲۷ و ۲۹ دی ماه از ۱۵ کیلومتری بالای مرزن آباد (دزبن) به‌سمت کرج، یک طرفه خواهد بود.

در محور هراز‌ تردد همه خودروها از ساعت ۱۳:۰۰ الی ۲۴:۰۰ روز یکشنبه مورخ ۲۹ دی ماه از رودهن (محدوده مشاء) به‌ سمت آمل ممنوع و تردد از ساعت ۱۵:۰۰ الی ۲۴:۰۰ از آب اسک تا رودهن (محدوده مشاء)، یک طرفه خواهد بود.

تردد وسایل نقلیه سنگین‌: مستثنای محدودیت تردد وسایل نقلیه سنگین، حاملین سوخت یا مواد فاسدشدنی است.

در محور کندوان‌ تردد انواع تریلر‏، کامیون و کامیونت، کماکان ممنوع است.

در محور هراز‌ تردد تریلرها کماکان ممنوع و تردد کامیون‌ها و کامیونت‌ها، از ساعت ۱۲:۰۰ الی ۲۴:۰۰ چهارشنبه ۲۵ دی ماه و همچنین از ساعت ۰۶:۰۰ الی ۲۴:۰۰ روزهای پنج‌شنبه، جمعه، شنبه و یکشنبه مورخ ۲۷،۲۶،۲۸ و ۲۹ دی ماه ممنوع است.

در محور فیروزکوه‌ تردد همه تریلرها از ساعت ۶:۰۰ الی ۲۴:۰۰ روزهای جمعه و یکشنبه مورخ ۲۷ و ۲۹ دی ماه از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع است.

تردد موتورسیکلت‌ها از ساعت ۱۲:۰۰ ظهر چهار‌شنبه مورخ ۲۵ دی ماه الی ساعت ۲۴:۰۰ بامداد یکشنبه مورخ ۲۹ دی ماه از محورهای کرج- چالوس (کندوان)، هراز، فیروزکوه و تهران – سمنان – مشهد و بالعکس، ممنوع است.

منبع: دانا

پنجشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۲ - ۱۵:۱۱
کد خبر : 87903
بازدیدها: 248

پاسخی بگذارید »