پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

محدودیت‌های ترافیکی جاده‌ها در آخر هفته

danesheroz تیر ۱۹, ۱۳۹۲ ۰
محدودیت‌های ترافیکی جاده‌ها در آخر هفته

دانش روز : معاون عملیات پلیس راه کشور محدودیت‌های ترافیکی جاده‌های کشور در ایام تعطیل آخر هفته را تشریح کرد

سرهنگ اسفندیاری، معاون عملیات پلیس راه کشور در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس اعلام کرد: تردد انواع موتورسیکلت از ساعت ۱۲ روز پنج شنبه ۲۰ تیرماه تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۲۱ تیرماه در محورهای کرج – چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران – سمنان – مشهد و بالعکس ممنوع است.

وی همچنین گفت: تردد انواع تریلر و کامیون از محور کرج – چالوس کماکان ممنوع است و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ساعت ۲۴ روز جمعه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع و از ساعت ۱۷ تا ساعت ۲۴ از ۱۵ کیلومتر بالای مرزن آباد دزبن به سمت کرج یک‌طرفه خواهد بود.

اسفندیاری افزود: در جاده هراز، تردد تمام کامیون‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۱۲ تا ساعت ۲۴ روز پنج شنبه و از ساعت ۶ صبح تا ساعت ۲۴ روز جمعه ممنوع است و تردد تمامی تریلرها نیز همچنان از این محور ممنوع است.

وی در ادامه گفت: در جاده دماوند نیز تردد تمام تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۶ صبح تا ساعت ۲۴ روز جمعه از تهران به طرف قائم شهر و بالعکس ممنوع است.

معاون عملیات پلیس راه در ادامه افزود: تردد تمامی تریلرها و کامیون‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۶ تا ساعت ۲۰ روزهای پنج شنبه و جمعه از محور زاهدان زابل و بالعکس ممنوع است.

 

مرجع : خبرگزاری فارس

چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۲ - ۲۳:۱۵
کد خبر : 36506
بازدیدها: 448

پاسخی بگذارید »