جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

مجموعه ورزشی آزادی به بلیت الکترونیکی مجهز می‌شود

danesheroz2 خرداد ۲۷, ۱۳۹۲ ۰

دانش روز، مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی از تجهیز کل مجموعه ورزشی آزادی به بلیت الکترونیکی در آینده ای نزدیک خبر داد

به گزارش گروه ورزشی دانش روز، علی ترکاشوند در خصوص مزایای الکترونیکی شدن فروش بلیت ورزشگاه یکصدهزارنفری آزادی گفت: از ویژگی‌های مهم این طرح آن است که از بی نظمی و اتلاف وقت تماشاگران که از سراسر کشور برای تماشای مسابقه تیم منتخب‌شان به این استادیوم می‌آیند، جلوگیری می‌شود.

ورزشگاه

وی ادامه داد: تماشاگران می‌توانند در منزل خودشان با توجه زمان قبلی که فدراسیون یا سازمان لیگ برتر اعلام کردده‌ است، نسبت به خرید بلیت به صورت اینترنتی اقدام کنند.

مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی افزود: مشابه این سیستم را در ثبت نام زیارتی عتبات عالیات، حج و سفرهای نوروزی داشتیم. این مورد در ورزشگاه آزادی هم دقیقاً مشابه همان موارد خواهد بود. شماره حساب و کد رهگیری به نفر ثبت نام کننده اختصاص داده می شود و شماره صندلی به وی داده شده تا در صندلی مورد نظر خود بنشیند.

ترکاشوند در پایان با تأکید بر شماره گذاری کل صندلی‌های ورزشگاه آزادی در آینده‌ای نزدیک اظهار داشت: قطعاً به دنبال آن هستیم تا کل سیستم مجموعه ورزشی آزادی، به بلیت الکترونیکی مجهز شود.

منبع: مهر

دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۹:۳۵
کد خبر : 28379
بازدیدها: 131

پاسخی بگذارید »