جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

مجلس صلاحیت نجفی را تایید کند

danesheroz1 مرداد ۱۵, ۱۳۹۲ ۰
مجلس صلاحیت نجفی را تایید کند

دانش روز: عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به سابقه محمدعلی نجفی به عنوان گزینه انتخابی برای وزارت آموزش و پرورش، لازم است با برگزاری نشست‌هایی از سوی مجلس صلاحیت او تایید شود.

به گزارش دانش روز، علیرضا سلیمی در پاسخ به این سوال که اولویت‌های بخش آموزش و پرورش چه مسائلی است؟ اظهار کرد: بخش اساسی این اولویت‌ها محتوای آموزشی و نظام رتبه‌بندی معلمان است که لازم است توسط آموزش و پرورش نظارت شود.

وی افزود: لازم است نظام پرورشی و علمی در حدی باشد که اقتصاد و فرهنگ آموزش و پرورش بر اساس مباحث و اطلاعات بومی کشور پیش رود.

دبیر اول کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه لازم است مهارت‌آموزی در نظام آموزش و پرورش به کار گرفته شود، ادامه داد: لازم است یکی از الویت‌های آموزش و پرورش، مهارت‌آموزی با کیفیت بالا باشد تا پیشرفت در این نظام دیده شود.

سلیمی در خاتمه تصریح کرد: با توجه به سابقه محمدعلی نجفی به عنوان گزینه انتخابی برای وزارت آموزش و پرورش، لازم است با برگزاری نشست‌هایی از سوی مجلس صلاحیت او تایید شود تا به امید خدا بتواند این مسائل و الویت‌ها را اجرایی نماید.

سه شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۵۵
کد خبر : 47067
بازدیدها: 171

پاسخی بگذارید »