جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

حمیدرضا ترقی: اصلاح‌طلبی مساوی فتنه‌گری نیست

مجلس دربررسی صلاحیت‌ ها بر اساس مدارک متقن تصمیم‌گیری کند

danesheroz1 مرداد ۲۰, ۱۳۹۲ ۰
مجلس دربررسی صلاحیت‌ ها بر اساس مدارک متقن تصمیم‌گیری کند

دانش روز: : عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با اعلام اینکه مجلس در بررسی صلاحیت کابینه دولت یازدهم باید بر اساس مدارک متقن تصمیم‌گیری کند، اظهار کرد: اصلاح طلب بودن افراد دلیل بر فتنه گر بودن آنها نیست

به گزارش دانش روز، حمیدرضا ترقی در ارزیابی از کابینه پیشنهادی دکتر حسن روحانی به مجلس، گفت: افرادی به عنوان وزیر دولت یازدهم به مجلس معرفی شده‌اند به نظر می رسد با تحلیل و مشورت آقای هاشمی تعیین شده اند.

وی ادامه داد: برخی از این افراد که نمی خواهم مصداقی درباره آنها سخن بگویم، در سال ۸۸ به عنوان نماینده آقای موسوی در جلسات شرکت می کردند و به نظر می رسد تحت فشار برخی جریان‌ها ورود آنها به کابینه تسهیل شده است.

این عضو شورای مرکزی حزب موتلفه با اشاره به اینکه اصولگرایان بی دلیل کسی را فتنه گر نمی‌خوانند، گفت: این گمان که اصولگرایان به دنبال حذف رقیب اصلاح طلب خود از صحنه سیاسی هستند و به همین دلیل آنها را فتنه گر می خوانند، غلط بوده زیرا از دید اصولگرایان همه اصلاح طلبان فتنه‌گر نیستند.

وی با تاکید بر اینکه اصلاح طلبی مساوی فتنه گری نیست، یادآور شد: مقام معظم رهبری چند روز پیش از سران فتنه خواستند که اکنون که به اشتباه خود پی برده اند از مردم عذر خواهی کنند، اما آنها همچنان لجاجت می کنند، از طرفی کسانی که در آن زمان با آنها مرزبندی نکردند، باید مرزبندی خود را مشخص کنند در غیر این‌صورت نمایندگان مجلس به آنها اجازه ورود به پست های کلیدی را نخواهند داد.

ترقی تصریح کرد: مجلس بر اساس مدارک قطعی سخن می گوید و بی دلیل کسی را رد یا تاید صلاحیت نمی کند.

وی افزود: اگر کسی با فتنه گران مرزبندی نکرده است اکنون زمان آن است که مرز خود را با آنها نشان دهد در غیر این‌صورت نباید انتظار رای صلاحیت از مجلس داشته باشد.

منبع:پانا

یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۲ - ۰۹:۴۰
کد خبر : 49118
بازدیدها: 202

پاسخی بگذارید »