شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

مجسمه سازی با گیره کاغذ + تصاویر

danesheroz1 مرداد ۱۳, ۱۳۹۲ ۰
مجسمه سازی با گیره کاغذ + تصاویر

دانش روز: مجسمه سازی کاری بسیار سخت است که هرکسی توان انجام ان را ندارد اما هنرمندانی در دنیا هستند که گاهی دست به کارهای عجیب زده و با استفاده از وسایل باورنکردنی مجسمه سازی می کنند تا هنرشان را به گونه ای عجیب به همه نشان دهند

 به گزارش دانش روز، یکی از وسیله هایی که در تمامی اداره ها وجود دارد و دانش آموزان نیز از  یک سنی به بعد با آن بسیار سرو کار دارند گیره کاغذ است. این وسیله با شکل جالب و کاربردهای مختلفش در هر نقطه ای به کار می آید و حتی با آن مجسمه سازی هم می کنند.

“پیترو آنجلو” هنرمندی است که با استفاده از گیره های مختلف دست به ساخت مجسمه های گیره ای زده است. این هنرمند ایتالیایی اعتقاد دارد گیره ها بهترین وسیله برای گذران زندگی هستند زیرا به هر حالتی که ما بخواهیم تغییر شکل می دهند.

این هنرمند ۳۸ ساله از زمانی که در دانشکده هنر تحصیل می کرده، گیره را به عنوان ماده اصلی کارهایش انتخاب کرد و از همان زمان ساحت مجسمه های گیره ای را آغاز کرده است. او تا به حال مجسمه های متفاوتی را با استفاده از این گیره ها ساخته است.

هر کدام از مجسمه های گیره ای از ۱۲ هزار گیره ساخته شده و البته برای هر کدام از آن ها نیز نزدیک به ۱۲ هفته زمان گذاشته شده است.  این مجسمه ها در اندازه ها واقعی و نزدیک به یک متر و هشتاد قد دارند.

منبع:باشگاه خبرنگاران
یکشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۲ - ۰۸:۰۲
کد خبر : 46246
بازدیدها: 302

پاسخی بگذارید »