شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

مجری «ماه عسل» ممنوع الورود به جام جم

danesheroz1 مرداد ۳, ۱۳۹۲ ۰
مجری «ماه عسل» ممنوع الورود به جام جم

به گزارش دانش روز، اجازه ورود احسان علیخانی به جام جم از او گرفته شده و وی در استودیویی خارج از سیمامشغول ضبط کارهایش است. طبق گزارش های موثق، احسان…به دلایل نامعلومی از ورود احسان علیخانی، مجری محبوب و مردمی سیما به این سازمان جلوگیری شد. وی طی چند روز گذشته در خارج از سازمان [&hellip

به گزارش دانش روز، اجازه ورود احسان علیخانی به جام جم از او گرفته شده و وی در استودیویی خارج از سیمامشغول ضبط کارهایش است.

طبق گزارش های موثق، احسان…به دلایل نامعلومی از ورود احسان علیخانی، مجری محبوب و مردمی سیما به این سازمان جلوگیری شد. وی طی چند روز گذشته در خارج از سازمان مشغول ضبط برنامه هایش بوده است.

شنیده‌های موثق خبرنگار ما حکایت از آن دارند که مجری محبوب این روزهای تلویزیون در کمال تعجب اجازه ورود به جام جم را ندارد و برهمین اساس نیز برنامه خود را در استودیویی خارج از صدا و سیما اجرا می‌کند!

احسان علیخانی از ابتدای ماه رمضان امسال با «ماه عسل» توانسته مخاطبان زیادی را پای شبکه سوم سیما بنشاند. برنامه ای با طرفداران پر و پا قرص و هواداران دو آتشه و علاقه مندانی از اقشار مختلف جامعه و همین توافق جمعی به شمار دوستداران آن افزوده است.

این نکته را با مروری به نظرات وارد بر اخبار و مطالب مربوط به ماه عسل و مجری آن به خوبی درخواهید یافت، اما تلویزیون که به مدد محبوبیت علیخانی، ویژه برنامه های پربیننده ای را در ایام نوروز و ماه رمضان برای مخاطبان خود تدارک دیده و می بیند، به دلایل نامشخصی اجازه ورود علیخانی را به سازمان جام جم نمی دهد.
شنیده می شود او به همین علت برنامه های اخیر خود را در استودیویی خارج از جام جم جلوی دوربین می برد

منبع:حزب الله

پنجشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۴:۰۰
کد خبر : 42355
بازدیدها: 186

پاسخی بگذارید »