پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

متهم برداشت میلیونی در کرج شناسایی شد

28 danesheroz خرداد ۶, ۱۳۹۲ ۰
متهم برداشت میلیونی در کرج شناسایی شد

رئیس پلیس فتا البرز از شناسایی عامل برداشت میلیونی از حساب یکی از شهروندان دزفولی این استان خبر داد و گفت: متهم اصلی در کرج شناسایی و دستگیر شد

به گزارش دانش روز ، علی نیکنام اعلام کرد: پیرو شکایت فردی از شهرستان دزفول مبنی بر برداشت غیرمجاز مبلغ ۰۰۰/۰۰۰/۴۸۰/۱ ریال از حساب وی، ماموران اقدامات خود را جهت شناسایی عامل یا عاملان برداشت آغاز کردند.

رئیس پلیس فتا استان البرز افزود: پس از بررسی‌های اولیه مشخص شد وجه طی یک فقره انتقال اینترنتی به حساب خانمی واریز شده است و فرد مورد نظر مبادرت به خرید طلا از طریق دستگاه پول چندین طلافروشی واقع در شهر کرج کرده، که در این خصوص تحقیقات لازم انجام و پس از بازبینی دوربین‌های موجود در مراکز خرید معلوم شد کلیه برداشت‌ها توسط فردی مذکر صورت گرفته است.

نیکنام ادامه داد: پس از استعلام‌های صورت گرفته نهایتاً صاحب کارت عابر بانک شناسایی و این خانم ادعا کرد که اطلاعی از این موضوع ندارد و کارت عابر بانک وی در اختیار همسرش می‌باشد، در ادامه با همکاری وی متهم اصلی شناسایی و دستگیر شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: متهم پس از رویت مستندات موجود به جرم خود اعتراف و اظهار داشت با همدستی یکی از دوستانش که اطلاعات حساب شاکی را در اختیار داشت اقدام به برداشت از حساب کردیم.

 

منبع : پایگاه اطلاع رسانی پلیس البرز

دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۲:۱۹
کد خبر : 21207
بازدیدها: 162

پاسخی بگذارید »