سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

متفاوت ترین کالسکه دنیا + عکس

danesheroz1 مرداد ۱۷, ۱۳۹۲ ۰
متفاوت ترین کالسکه دنیا + عکس

دانش روز: انتخاب درست لوازم جانبی بچه های کوچک یکی از دغدغه های بزرگسالان و والدین آن هاست. معمولا این وسیله های به ظاهر ساده دارای جنبه های مختلفی هستند که باعث افزایش قیمت آن ها می شود گاهی این وسیله ها حالت طبیعی ندارند

به گزارش دانش روز،  کالسکه بچه یکی از وسایلی است که معمولا دارای شکل ظاهری درست و مشخصی است به طوری که تفاوت میان مدل های مختلفش به امکانات خاص و ساده باز می گردد که می توان برای مثال راحتی بیشتر بچه ها یا پخش موسیقی را نام برد.با توجه به نبود هیچ نوآوری در ساخت کالسکه ها شرکت “اسکودا” یک کالسکه بسیار عجیب را ساخته است که به نام “کالسکه مردانه” وارد بازار خواهد شد. این شرکت اهل جمهوری چک اعلام کرده است این وسیله به هیچ عنوان شبیه با مدل های قدیمی نیست.

این کالسکه دارای سیستم های عجیبی مانند شاسی بلند و هیدرولیک، چرخ های اسپرت ۲۰ اینچی،‌ آینه های بغل، لامپ و چراغ جلو برای رانندگی در شب و سیستم های پخش موسیقی یا خنک کننده و … برای بچه هاست. تمامی این امکانات بیشتر در خودروهای لوکس به چشم می خورند نه یک کالسکه بچه.

اسکودا دلیل اصلی ساخت این کالسکه را اینگونه اعلام کرده است که تکنولوژی باعث می شود پدرها نیز علاقمند به هل دادن این وسیله شوند. تحقیقات جدید نشان می دهد که پدرها به خاطر سادگی بیش از حد کالسکه ها از ان استفاده نمی کنند.

منبع:باشگاه خبرنگاران
پنجشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۲ - ۰۰:۴۴
کد خبر : 48038
بازدیدها: 393

پاسخی بگذارید »