چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

متفاوت‌ ترین راه پیچاندن سرماخوردگی تابستان

danesheroz1 تیر ۱۵, ۱۳۹۲ ۰
متفاوت‌ ترین راه پیچاندن سرماخوردگی تابستان

دانش روز:عده ای تابستان را تنها با زیر کولر خوابیدن معنا می کنند اما این کار دقیقا مشکلی است که می تواند خیلی زود شما را دچار بیماری های مختلف کند

به گزارش دانش روز، تابستان فل گرمای شدید و بی نهایت است و شاید آوردن نام سرما خوردگی در این فصل کمی عجیب باشد در صورتی که احتمال سرماخوردگی های سخت در تابستان بیش از زمستان است و تنها علت آن بی ملاحظگی افراد است. برای آنکه از سرما خوردگی تابستانی به دور باشید باید نکات خاصی را همیشه در یاد داشته باشید.

** چای را در تابستان به هیچ عنوان فراموش نکنید زیرا بهترین راه برای نابود کردن جرم های تابستانی چای است. فرقی نمی کند از چای سبز استفاده کنید یا مشکلی تنها به یاد داشته باشید که نوشیدن روزانه ۴ لیوان چای الزامی است. در کنار میکروب کشی چای اب مورد نیاز بدن شما را نیز تامین می کند.

** ارامش داشته باشید تا ویروس های تابستانی از شما دور شوند. محققان به این نتیجه رسیده اند که ویروس های تابستانی به افرادی که استرس دارند بیشتر نفوذ می کند به همین علت با کاهش استرس و از بین بردن آن به راحتی می توانید سرما خوردگی را بپیچانید.

** دانشمندان اروپایی در اخرین تحقیقات خود به نکته ای جالب دست پیدا کردند. آن ها در گزارش خود اورده اند افرادی که در طول هفته یک چرت ۳۰ دقیقه ای می زنند تا ۷۵ درصد کمتر به سرما خوردگی تابستانی دچار میشوند. خواب های کوتاه کمک می کند تا بدن زودتر ساخته و پرداخته شود.

** عده ای تابستان را تنها با زیر کولر خوابیدن معنا می کنند اما این کار دقیقا مشکلی است که می تواند خیلی زود شما را دچار بیماری های مختلف کند. برای آنکه بتوانید خود را در برابر این مشکل ضد ضربه کنید باید روزانه حداقل ۱۵ دقیقه در آفتاب و زیر نور خورشید بگذرانید.

** دهانشویه ها برای پیشگیری از بیماری تابستان بسیار مفید است. روزانه یک بار دهان خود را با دهانشویه ها و یا اب نمک بشویید و کمی ان را قرقره کنید. این حرکت جرم ها را از بین برده و سلامتی را برای شما به همراه می آورد.

(منبع : سایت خبری تحلیلی مشرق)

 

 

شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۲ - ۱۳:۰۸
کد خبر : 35069
بازدیدها: 301

پاسخی بگذارید »