سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

ماه مبارک رمضان در جبهه ها به خاطر فضای ملکوتی اش عزیز بود نه به خاطر سفره رنگین افطار

danesheroz تیر ۲۸, ۱۳۹۲ ۰
ماه مبارک رمضان در جبهه ها به خاطر فضای ملکوتی اش عزیز بود نه به خاطر سفره رنگین افطار

دانش روز : یک رزمنده دفاع مقدس گفت : روز ها و شبهای ماه مبارک رمضان در جبهه ها به خاطر فضای ملکوتی اش عزیز و پر طرفدار بود و کسی به محتوای وقت افطار فکر نمیکرد

به گزارش دانش روز ،فیض الله آلاک رزمنده دفاع مقدس که در عملیات های آزاد سازی دهلران ، جبهه های گیلانغرب و…حضور داشت در خصوص حال وهوای حاکم برجبهه ها در ماه مبارک رمضان به خبرنگار ما گفت : شور وشوق زیادی در این ماه مبارک در فضای جبهه حاکم میشد به نحوی که هر رزمنده میخواست نهایت استفاده را از سحر وشبهای این ماه ببرد.
وی با بیان اینکه آن شور واشتیاق با حال وهوای امروز بسیار فرق دارد وتکرار شدنی نیست افزود: کسی به فکر زمان افطار و تهیه اقلام چرب وشیرین نبود ومعمولا سفره افطار از غذاهایی که مردم برای جبهه ارسال میکردند تشکیل میشد.
این رزمنده دفاع مقدس ادامه داد: نان تهیه و هدیه شده به دست زنان روستایی در پشت جبهه ها ، ثروتی ارزشمند در سفره افطار رزمندگان بود که معمولا با اقلامی مانند تن ماهی وکمپوت گیلاس تجملات این سفره به اوج میرسید.
آلاک گفت : مسئله دیگری که در خاطر من و دیگر رزمندگان ماندگار شده است اشتیاق رزمندگان به شنیدن سخنان امام خمینی (ره) بعد از اذان افطار بود که تمام رزمندگان با شوقی وصف ناشدنی به سخنان مقتدای خود گوش فرا میدادند و روحیه میگرفتند.
وی افزود : مطمئن هستم دل رزمندگان دیگر هم مانند دل من برای آن حال وهوا بسیار تنگ شده است.

 

منبع :تیتر یک

جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۲ - ۱۱:۵۰
کد خبر : 39257
بازدیدها: 391

پاسخی بگذارید »