جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

ماه رمضان امسال، فقط با دو سریال!

danesheroz خرداد ۱۰, ۱۳۹۲ ۰

دانش روز ،سال هاست مردم ما عادت کرده اند تا ساعات پس از افطار را در ایام ماه رمضان با تماشای سریال‌های مناسبتی سپری کنند و هر سال هم تلویزیون مجموعه هایی را خوب یا بد، برای این باکس تولید و روانه آنتن می کند

به گزارش «بانی فیلم»، امسال اما ماجرا کمی فرق می کند. امسال به دلیل آنکه زمان اذان طی ماه رمضان در دقایق نزدیک به ساعت ۲۱ خواهد بود، عملاً تلویزیون فرصت چندانی برای پخش چند سریال نخواهد داشت. ضمن اینکه فشردگی حاصل این زمان محدود، موجب می شود تا تلویزیون نتواند تمام مدت سریال پخش کند، چرا که فرصت عبادت از روزه داران سلب می شود و ناگزیر باید زمان هایی از آنتن پخش بدون سریال بماند. بر همین اساس تلویزیونی ها طبق شنیده های قطعی مشغول رایزنی و تبادل نظر هستند تا امسال تنها دو سریال را روی آنتن ببرند. در این صورت، سریال طنز «خروس» (سعید آقاخانی) نخستین مجموعه پس از اذان مغرب خواهد بود که با احتساب آگهی های بازرگانی تا حوالی ساعت ۲۲ به طول می انجامد. پس از آن نیز سریال شبکه یک آغاز خواهد شد که به طور قطع «دودکش» محمدحسین لطیفی است. شبکه تهران نیز که در ساعات پیش از اذان سریال «شاید برای شما هم اتفاق بیفتد» را داشته، باکس مخصوص خود در ساعت ۲۳ را به بازپخش مجموعه مذکور خواهد داد.
می ماند شبکه سه که «مادرانه» جواد افشار را برای این مناسبت در دست تولید دارد. شبکه سه که در طول مدیریت علی اصغر پورمحمدی، سکان دار نمایش آثار پربیننده در ماه رمضان بوده، احتمالاً از باکس نمایشی بی نصیب خواهد ماند. از سوی دیگر تکلیف سریال «دروازه بهشت» مهدی صباغ زاده هم که برای این مناسبت تولید می شود، مشخص نیست. باید دید برنامه ریزی های مدیران تلویزیون برای چینش کنداکتور ماه رمضان در مدت زمان نسبتاً کوتاه باقیمانده چطور پیش خواهد رفت و آیا گمانه زنی های مزبور شکل عینی به خود می گیرند، یا خیر.
جمعه ۱۰ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۰:۲۲
کد خبر : 22651
بازدیدها: 247

پاسخی بگذارید »