جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

مادر علی دایی سرخپوشان را غافلگیر کرد!

danesheroz خرداد ۱۲, ۱۳۹۲ ۰

دانش روز:اما سوژه اصلی ورود امروز پرسپولیسی‌ها به اردبیل حضور مادر علی دایی در فرودگاه بود که دایی و بازیکنان این تیم را غافلگیر کرد. مادر دایی با بوسه بر پیشانی علی دایی حضور او در اردبیل را به فال نیک گرفت و برای پرسپولیس آرزوی موفقیت کرد

کاروان تیم فوتبال پرسپولیس با استقبال مادر علی دایی وارد اردبیل شد.

به گزارش دانش روز ، تیم فوتبال پرسپولیس برای تشکیل اردویی یک هفته‌ای صبح امروز عازم اردبیل شد. این کاروان ساعت ۱۱ به اردبیل رسید.

پرسپولیسی‌ها در شرایط وارد اردبیل شدند که حدود هزار هوادار با در دست داشتن پرچم‌هایی برای حمایت از علی دایی در فرودگاه حاضر بودند و از دایی با شعارهایی به زبان آذری از سرمربی سرخپوشانحمایت کردند. پلاکاردی بزرگ در قسمتی از فرودگاه نصب شده بود که به روی آن به زبان آذری نوشته شده بود «خدایا مردم اردبیل بابت خلقت شهریار فوتبال ایران از تو سپاسگزارند».

هوای اردبیل امروز بسیار خنک و مطبوع است.

گرفتن عکس و امضاء از دایی نیز سوژه اصلی هواداران بود. البته دایی سعی کرد به تمام ابراز احساسات‌ها پاسخ مثبت دهد.

اما سوژه اصلی ورود امروز پرسپولیسی‌ها به اردبیل حضور مادر علی دایی در فرودگاه بود که دایی و بازیکنان این تیم را غافلگیر کرد. مادر دایی با بوسه بر پیشانی علی دایی حضور او در اردبیل را به فال نیک گرفت و برای پرسپولیس آرزوی موفقیت کرد.

یک مدرسه فوتبال با نام پرسپولیس اردبیل نیز با دادن گل‌های قرمز به بازیکنان و کادر فنی پرسپولیس از سرخپوشان استقبال کردند.

منبع :فارس

یکشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۴:۵۵
کد خبر : 23254
بازدیدها: 194

پاسخی بگذارید »