جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

«مادربزرگ جادویی» بالاخره مجوز گرفت

danesheroz1 بهمن ۲۲, ۱۳۹۲ ۰
«مادربزرگ جادویی» بالاخره مجوز گرفت

دانش روز: کتاب «مادربزرگ جادویی» نوشته احمد اکبرپور برای کودکان و نوجوانان بعد از چند سال، توسط انتشارات پیدایش مجوز چاپ گرفت

به گزارش دانش روز، «مادربزرگ جادویی» یکی از داستان‌های بلند احمد اکبرپور برای کودکان و نوجوانان است که بعد از چند سال فراز و فرود، بالاخره مجوز چاپ را دریافت کرده است.

قصه «مادربزرگ جادویی» داستان یک مادربزرگ و نوه‌های زیادش است که بین نوه‌ها سر این که مادربزرگ کدام را بیشتر دوست دارد، اختلاف پیش می‌آید. در ادامه فرشته‌های خپل و تپل آسمان سوار ابرهایشان مامور می‌شوند تا دعوای بچه‌ها را فیصله بدهند.

پیش از این خبر ترجمه انگلیسی و آماده‌سازی این کتاب برای چاپ در خارج از کشور توسط یک ناشر خارجی نیز منتشر شده است. به این ترتیب اکبرپور مذاکراتی را با انتشارات ground wood (گراوند وود) ناشر خارجی آثارش آغاز کرد و محمود رافع نیز کتاب را به زبان انگلیسی ترجمه کرد. این ناشر پیش از این کتاب‌های «قطار آن شب» و «شب بخیر فرمانده» را در کانادا و آمریکا منتشر کرده است.

این کتاب در سال ۹۰ توسط نشر چشمه و با تصویرگری مانلی منوچهری مجوز چاپ را دریافت کرده بود که با توجه به مشکلاتی که برای این ناشر پیش آمد، انتشارش توسط نشر چشمه منتفی شد. اکبرپور این کتاب را پاییز سال گذشته با عنوان «زمین زیباست» به انتشارات پیدایش سپرد و قرار است با نام «مادربزرگ» جادویی به چاپ برسد.

«مادربزرگ جادویی» به تازگی توسط نشر پیدایش، موفق به کسب مجوز چاپ شده است.

منبع: مهر

سه شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۲:۵۹
کد خبر : 92927
بازدیدها: 260

پاسخی بگذارید »