سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

ماجرای کارتهای هدیه ۵ میلیونی و حاتم بخشی یکی از مدیران ارشد کرج

danesheroz1 اسفند ۱۹, ۱۳۹۲ ۰
ماجرای کارتهای هدیه ۵ میلیونی و حاتم بخشی یکی از مدیران ارشد کرج

دانش روز: یکی از مدیران ارشد کرج از جیب بیت المال اقدام به حاتم بخشی با صدور کارت هایی با عنوان “کارتهای تخفیف کارگری” کرده است

به گزارش دانش روز، برخی شنیده ها حاکیست یکی از مدیران شهری کرج به بهانه نزدیک شدن به ایام نوروز و بازار داغ عیدی، اقدام به صدور کارت هایی با عنوان “کارتهای تخفیف کارگری!!” برای برخی مدیران ارشد استانی!! نموده است.
به گفته برخی مطلعین مبلغ هر یک از این کارت ها ۵۰۰۰۰۰۰۰ ریال است و نکته قابل تأمل اینجاست که این مدیریت در پرداخت حقوق و پاداش کارگران خود بازمانده است و به آنها اعلام کرده که حساب خالی است.
از عبارت ثبت شده بر روی کارتها و همچنین عناوین اشخاص دریافت کننده اینگونه بر می آید که ظاهرا این اعتبار کلان به نام کارگران و به کام برخی مدیران ارشد استان رقم خورده است.
حال با توجه به تذکرات مکرر مقام معظم رهبری در خصوص عدم دنیا طلبی مسئولین و مدیران، معلوم نیست مسئولین مورد اشاره بر طبق چه اصولی در شبهای پایانی سال دست به این حاتم بخشی ها از جیب بیت المال و مسلمین می زنند.
گفتنی است، موضوع “اقتصاد مقاومتی” چندی است از سوی رهبر معظم انقلاب به قوای سه گانه کشور ابلاغ شده و قطعا اینگونه اقدامات و حق خوریها در تناقض کامل با با این ابلاغ است.
منبع: تیتر۱
دوشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۳:۲۶
کد خبر : 97655
بازدیدها: 108

پاسخی بگذارید »