دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

با شرایط مالی فدراسیون نمی‌توانیم با کسی قرارداد ببندیم

ماجدی:در استقلال می‌مانم

danesheroz خرداد ۱۰, ۱۳۹۲ ۰
ماجدی:در استقلال می‌مانم

دانش روز،سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: با رای کمیته انضباطی، از ۱۸ تیم لیگ برتر ۱۷ تیم بدهکار هستند و با این شرایط لیگ باید تعطیل شود

میرشاد ماجدی درباره اعلام نام باشگاه‌های بدهکار و عدم فعالیت آنها در فصل نقل‌وانتقالات عنوان کرد: در رای صادر شده کدام باشگاه، بدهکار نبوده است؟ فوتبال ایران همین است و اگر این کار را کنند لیگ باید تعطیل شود.

وی افزود: اگر تاکید دارند که این کار را اجرایی کنند یک‌بار برای همیشه این تصمیم را بگیرند. با این حال به نظرم هیچ اتفاقی نمی‌افتد و همه این باشگاه‌های بدهکار در فصل نقل و انتقالات با بازیکن جدید قرارداد می‌بندند و هزینه می‌کنند.

سرپرست تیم استقلال تصریح کرد: تا زمانی که بودجه باشگاه‌ها تعیین نشود چنین معضلاتی خواهیم داشت. با این رای از ۱۸ تیم لیگ برتر ۱۷ تیم بدهکار هستند. با این شرایط لیگ را باید تعطیل کنند!

ماجدی در خصوص جلسه اعضای هیات مدیره استقلال با فتح‌الله‌زاده در خصوص فصل آینده گفت: آینده استقلال و یا هر تیمی به دخلش بستگی دارد. وقتی هیچ پولی در باشگاه نباشد نمی‌شود کاری کرد و برنامه‌ای را پیش برد. اگر استقلال از سوی دولت حمایت شود می‌تواند روند طبیعی خود را ادامه دهد.

وی در مورد ماندن خود در استقلال برای فصل آینده اظهار داشت: تصمیم دارم در استقلال بمانم اما مدیریت، کادر فنی و هواداران باید از من راضی باشند و به این جمع‌بندی برسند که در استقلال بمانم. من هر چه دارم از استقلال و هوادارانش است و اگر آنها بخواهند در تیم می‌مانم.

سرپرست کمیته جوانان فدراسیون فوتبال درباره انتخاب سرمربی تیم جوانان عنوان کرد: رحیم میرآخوری، محمود یاوری و اینانلو فعلا کار را آغاز می‌کنند تا در یک محیط راحت و بدون تنش بتوانیم با مدیران فدراسیون در خصوص انتخاب سرمربی تیم جوانان صحبت کنیم.

ماجدی تصریح کرد: با توجه به شرایطی که فدراسیون فوتبال از لحاظ مالی دارد نتوانستیم با گزینه‌های مورد نظر خود قرارداد ببندیم چون آنها می‌گفتند از لیگ برتر با قیمت‌های بالاتر پیشنهاد دارند و سرمربیگری در لیگ از لحاظ مادی به سود آنها است تا سرمربیگری در تیم جوانان.

مرجع : تسنیم

جمعه ۱۰ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۰۸
کد خبر : 22703
بازدیدها: 191

پاسخی بگذارید »