پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

لیلا بلوکات همراه با “آتوسا” به شبکه سحر می آید

danesheroz2 تیر ۱۵, ۱۳۹۲ ۰
لیلا بلوکات همراه با “آتوسا” به شبکه سحر می آید

دانش روز: سیمای کردی شبکه سحر در برنامه این هفته “ما و شما”، میزبان لیلا بلوکات بازیگر مجموعه تلویزیونی “سایه روشن” خواهد بود

به گزارش دانش روز، به نقل از روابط عمومی شبکه بین المللی سحر، لیلا بلوکات در “سایه روشن” که اولین تجربه تلویزیونی آرش معیریان کارگردان باتجربه سینماست، نقش زن جوانی به نام “آتوسا” را ایفا کرده است. “آتوسا” دختری از یک خانواده متوسط است که با پسری پولدار ازدواج کرده است. او دختر مغرور و خودبینی است که همواره با یک سری عقده های درونی درگیر است.

مخاطبان کردزبان شبکه سحر پیش از این نیز در سال ۱۳۸۹ شاهد نقش آفرینی لیلا بلوکات در نقش “نفری تی تی” در سریال تلویزیونی “یوسف پیامبر” بودند که به زبان کردی روی آنتن شبکه سحر رفت.
“ما و شما” یکشنبه ۱۶ تیر ماه ساعت ۲۲:۰۰ به وقت تهران به صورت زنده روی آنتن سیمای کردی می رود.
این برنامه به مدت ۴۰ دقیقه علاوه بر گفت و گوی مجری با میهمان، شامل بخش هایی از جمله گزارش مردمی از اربیل و سلیمانیه عراق در مورد برنامه های سیمای کردی، گزارش پشت صحنه تولید و دوبله برنامه ها و نمایش بخش هایی از حضور بازیگر در مجموعه تلویزیونی مربوطه است.

مصطفی سیفی تهیه کنندگی و آزاد ابراهیمی اجرای برنامه “ما و شما” را بر عهده دارند و محمد محمدی و مصطفی قوامی (دستیار تهیه) و یحیی امینی (گزارشگر)   و حمید فرزانه و فضل الله آقایی(تصویربردار)  و سایر عوامل تهیه این برنامه هستند.

منبع: باشگاه خبرنگاران

شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۲ - ۱۳:۵۹
کد خبر : 35104
بازدیدها: 307

پاسخی بگذارید »