جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

لغو بخشی‌ از تحریم‌ها بازی جدید آمریکایی‌ها است

danesheroz خرداد ۱۳, ۱۳۹۲ ۰
لغو بخشی‌ از تحریم‌ها بازی جدید آمریکایی‌ها است

دانش روز :نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی گفت: لغو بخشی از تحریم‌ها توسط کاخ سفید با برگزاری انتخابات در ایران رابطه مستقیم داشته و بازی جدید آمریکایی‌ها محسوب می‌شود

عزیز اکبریان  اظهار داشت: سال‌ها است که برخی کشورهای غربی به رهبری آمریکا و رژیم اشغالگر قدس علیه ملت ایران توطئه می‌کنند و می‌خواهند با اعمال فشارهای بین‌المللی مردم ما را از پیگیری مطالبات به حق خود ناامید سازند.

وی تصریح کرد: اعمال تحریم‌های اقتصادی گسترده و صدور قطعنامه‌های متعدد علیه ایران تنها نمونه‌ای از دشمنی غرب با ملت ایران بوده و با این شیوه‌ها می‌خواهند ملت ایران را از تلاش برای تحقق اهداف اسلام و انقلاب مایوس کنند.

*آمریکا دلش برای ایران نمی‌سوزد

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی با اشاره به لغو برخی از تحریم‌ها از سوی آمریکا گفت: آنها دلشان برای ما نسوخته و هیچ تغییری هم در رویکرد جمهوری اسلامی در مذاکرات هسته‌ای صورت نگرفته است، لذا لغو این تحریم‌ها به طور قطع باید اهداف دیگری داشته باشد.

اکبریان گفت: این هدف مربوط به انتخابات است و آمریکایی‌ها در شرایطی که چند روز دیگر مردم ایران باید رئیس جمهور و اعضای شورای شهر را انتخاب کنند، می‌خواهند با این ژست‌ها مردم ما را منحرف کنند.

وی تاکید کرد: کاخ سفید با لغو بخش کوچکی از تحریم‌ها به دنبال این است که به مردم ما بگوید اگر رئیس جمهوری مقتدر و مقاوم انتخاب نکنید، تحریم‌ها را برمی‌دارد و در حقیقت بازی جدیدی علیه ملت ایران به راه انداخته است.

* بازی جدید آمریکایی‌ها تاثیر در رای مردم ایران ندارد

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی افزود: خوشبختانه ملت ایران آگاه و با بصیرت هستند و توطئه‌های دشمنان خود را به خوبی درک می‌کنند، لذا این بار نیز بازی جدید آمریکایی‌ها را متوجه شده و این امر تاثیری در رای آنها نخواهد داشت.

اکبریان در پایان تاکید کرد: ملت ایران باید با حضور آگاهانه در پای صندوق‌های رای در روز ۲۴ خرداد به صورتی عمل کند که توطئه‌ دشمنان را خنثی کرده و ایستادگی و مقاومت خود را بار دیگر به اثبات برساند.

دوشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۰:۴۰
کد خبر : 23520
بازدیدها: 349

پاسخی بگذارید »