سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

نماینده مردم کرج در مجلس خواستار شد

لزوم تکمیل فضاهای ورزشی نیمه کاره در کرج

28 danesheroz اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۲ ۰
لزوم تکمیل فضاهای ورزشی نیمه کاره در کرج

نماینده مردم کرج ، آسارا و اشتهارد در مجلس شورای اسلامی بر توسعه فضاهای ورزشی در کلانشهر کرج تأکید کرد و گفت: تمهیدات اساسی به منظور تکمیل فضاهای ورزشی نیمه کاره در کرج اندیشیده شود

عزیز اکبریان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ان در کرج اظهار داشت: افزایش جمعیت جوان در کلانشهر کرج و نیاز آنان به فعالیت‌های ورزشی می‌طلبد تا فضاهای ورزشی در مناطق مختلف کرج توسعه یابد.

وی ادامه داد: باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنیم که فضاهای ورزشی در مناطق مختلف کرج به تناسب و به میزان نیازهای ساکنان آنان ایجاد شود.

نماینده مردم کرج ، آسارا و اشتهارد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: متأسفانه برخی از مناطق کرج از نعمت این گونه فضاها محروم هستند و مردم در این مناطق با کمترین امکانات و تجهیزات ورزشی روبه‌رو هستند.

اکبریان با تأکید بر اینکه باید نیازهای مردم نیز در این زمینه شناسایی شود، افزود: با توسعه فعالیت‌های ورزشی در بین جوانان و در بین خانواده‌ها کمتر شاهد آسیب‌های اجتماعی خواهیم بود و جوانان کمتر دچار معضلات اجتمامی می‌شوند.

وی بر تکمیل فضاهای ورزشی نیمه‌کاره در البرز تأکید کرد و گفت: انتظار می‌رود تا با حمایت مسئولان وزارت ورزش و جوانان گامی اساسی به سمت تکمیل و بهره‌برداری از این پروژه‌های ورزشی برداشته شود.

پنج طرح ورزشی تا تیرماه به بهره‌برداری می‌رسد

وی در ادامه به پنج طرح ورزشی نیمه تمام که هم‌اکنون ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، اشاره کرد و گفت: براساس تمهیدات اندیشیده شده این طرح‌ها تا پایان تیرماه سال‌جاری در البرز به بهره‌برداری می‌رسند.

اکبریان ادامه داد: باید تلاش کنیم تا استان نوپای البرز در مسیر ساماندهی و توسعه فعالیت‌های ورزشی پیش برود.

دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۰۹:۵۷
کد خبر : 15238
بازدیدها: 218

پاسخی بگذارید »