دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

لزوم توجه به ضوابط قانونی و معیشت کارکنان البرز

28 danesheroz خرداد ۲, ۱۳۹۲ ۰
لزوم توجه به ضوابط قانونی و معیشت کارکنان البرز

استاندار البرز گفت: توجه به ضوابط قانونی و معیشت کارکنان البرز بیشتر مورد توجه قرار گیرد

به گزارش دانش روز :  اصغر عربیان با بیان این مطلب ضمن تبریک به مناسبت میلاد مبارک امیرالمؤمنین علی (ع) و امام جواد (ع) اظهار داشت: توجه و دقت نظر به چارچوب‌ها و ضوابط قانونی و همچنین توجه به رفاه و معیشت کارکنان در همان ظرف قانونی از جمله نکات قابل تاملی است که می‌تواند مدیریت عالی استان را به جایگاه واقعی خود در سطح استان به عنوان الگویی مناسب برساند.

وی افزود: حوزه معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی به دلیل وجود نکات ریز قانونی، آئین‌نامه‌ها و مقررات خاص خود نیازمند آشنایی بیشتر به مقررات است که باعث می‌شود نگاه دستگاه‌های نظارتی را بیش از سایر معاونت‌ها به خود جلب کند.

توجه به معیشت کارکنان اولویتی انکارناپذیر در دستگاه‌های اجرایی است

این مسئول در ادامه سخنان خود توجه به رفاه و معیشت کارکنان را اولویتی انکارناپذیر در دستگاه‌های اداری و اجرایی عنوان کرد و گفت: توجه به این مهم در کنار رعایت ضوابط قانونی می‌تواند موجب عزت نفس کارکنان شده و به عنوان الگویی مناسب در سطح استان البرز عملیاتی شود.

استاندار البرز خاطرنشان کرد: در این راستا در سال گذشته به رغم برخی محدودیت‌های مالی و اعتباری تلاش شد به گونه‌ای اقدام شود که وضعیت معیشتی کارکنان استانداری را تحت‌الشعاع خود قرار ندهد.

همدلی موجود میان معاونت‌های استانداری و فرمانداری‌های استان قابل تقدیر است

عربیان با مثبت ارزیابی کردن تعامل و همدلی میان معاونت‌های چهارگانه استانداری و فرمانداری‌های استان تصریح کرد: خوشبختانه به واسطه حاکم شدن روح آرامش در سایه اتحاد و همدلی میان مسئولان، استان البرز مسیر خود را به سوی قله‌های پیشرفت و تعالی طی می‌کند.

وی ضمن تقدیر از تلاش‌ها و خدمات امیر یزدی، معاون سابق توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری البرز، خدمتگزاری در دو معاونت مهم و اثرگذار «معاونت برنامه‌ریزی و مدیریت توسعه مدیریت و منابع انسانی» استانداری در طول ۸ ماه گذشته از سوی وی را مدیریتی موفق ارزیابی کرد و گفت: به چرخش درآوردن این دو معاونت مهم در دو سطح متفاوت درون سازمانی و برون سازمانی نیازمند اتخاذ تدابیر مناسب بود که خوشبختانه به واسطه تعامل میان این دو معاونت با سایر معاونت‌ها توانست استان البرز را در مسیری منطقی قرار دهد.

استاندار البرز حضور هادی ذاکری، معاون جدید توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری البرز را نقطه عطفی در خدمتگزاری بیشتر به مردم عنوان کرد.

 

منبع : روابط عمومی استانداری البرز

پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۸:۲۵
کد خبر : 19832
بازدیدها: 246

پاسخی بگذارید »