شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

لزوم برگزاری کرسی‌ های آزاد اندیشی در مدارس

danesheroz1 آذر ۲۴, ۱۳۹۲ ۰
لزوم برگزاری کرسی‌ های آزاد اندیشی در مدارس

دانش روز: مدیر آموزش و پرورش منطقه یک تهران با تأکید بر لزوم برگزاری کرسی‌ های آزاداندیشی در مدارس، گفت: باید مسائل مختلف را با دانش‌آموزان مطرح کنیم تا روی آن کار کنند. سخنان و نظرات آنها می‌تواند در برخی از مسائل، گره‌گشا باشد

به گزارش دانش روز، محمدرضا خدابنده، مدیر آموزش و پرورش منطقه یک تهران به برگزاری کرسی‌ های آزاداندیشی در مدارس اشاره کرد و اظهار داشت: در مدارس، دانش‌آموزان باهوشی هستند و باید مسائل اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و غیره را با دانش‌آموزان مطرح کنیم تا روی آن کار کنند و سخنان و نظرات آنها می‌تواند در برخی از مسائل، گره‌ گشا باشد.

وی درباره بازدید از مدارس استعدادهای درخشان منطقه یک تهران بیان داشت: مدارس متنوعی در سطح منطقه یک داریم و قدم‌های خوبی برداشته‌ایم و نتایج خوبی در بخش آموزش و المپیادها داشته‌ایم.

خدابنده افزود: با دانش‌آموزان گفت‌وگو کردیم و از گروه‌های درسی و سایت‌های کامپیوتر بازدید داشتیم؛ ضمن اینکه مشکلات و پیشنهادات را نیز دریافت کردیم.

وی ادامه داد:‌ همه به تمام مدارس با هر تنوعی که دارند، کمک می‌‌کنیم و معتقدیم تمام دانش‌آموزان کشور توانمند و باهوش هستند.

منبع: فارس

یکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۲ - ۲۱:۲۹
کد خبر : 80369
بازدیدها: 369

پاسخی بگذارید »