پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

لذت تاخیر با این صندلی فرودگاه +طرح

danesheroz اسفند ۷, ۱۳۹۱ ۰

به تازگی طراح کره ای “Kwon Jin-Seok” صندلی های متفاوتی را برای فرودگاه و یا هر ایستگاه دیگری طراحی کرده است که می تواند حتی تاخیرهای پرواز را لذت بخش تر نیز بکند

تاخیرهای پشت هم و معطل شدن در فرودگاه را آن هایی که از هواپیما زیاد استفاده می کنند با گوشت و پوستشان درک می کنند ولی آنچه به عنوان یک خاطره برای این افراد همیشه تداعی می شود کمردردهایی است که از نشستن روی صندلی فرودگاه برایشان به وجود آمده است.

به تازگی طراح کره ای “Kwon Jin-Seok” صندلی های متفاوتی را برای فرودگاه و یا هر ایستگاه دیگری طراحی کرده است که می تواند حتی تاخیرهای پرواز را لذت بخش تر نیز بکند.

این صندلی ها که “فرودگاه راحت” نام دارد بسیار انعطاف پذیر است و می تواند محیطی بسیار آرام و البته راحت  را برای افرادی که در فرودگاه معطل هستند فراهم کند. تمامی صندلی و بدنه این مجموعه صندلی قابل انعطاف و شخصی سازی است.

شما می توانید این صندلی ها را به صورت عادی استفاده کنید  یا اینکه آن ها را از وسط خم کرده و به میزی برای یک دورهم نشینی تبدیل کنید. اگر نیاز زیادی به استراحت دارید نیز می توانید آن را به یک تخت خیلی راحت تبدیل کنید.

این صندلی طراحی بسیار جالبی دارد و از مفصل های مختلفی ساخته شده است که اجازه می دهد تا صندلی شما به هر شکلی که دوست دارید در آید. همچنین سیستم های برق رسانی کاملی نیز در آن وجود دارد که می توانید تلفن یا لپ تاپ تان را با ان شارژ کنید.

در صورتی که این صندلی به بهره برداری نهایی برسد می تواند خیلی سریع تمام دنیا را تصاحب کند و بتوان آن را در تمام فرودگاه های دنیا دید. این صندلی همچنان تاریخ دقیقی برای وارد شدن به بازار ندارد.

دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۹:۱۲
کد خبر : 7981
بازدیدها: 154

پاسخی بگذارید »