جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

آغاز پنجمین جلسه بررسی کابینه:

لاریجانی: نمایندگان در نطق‌ها از رهبر انقلاب هزینه نکنند

danesheroz1 مرداد ۲۳, ۱۳۹۲ ۰
لاریجانی: نمایندگان در نطق‌ها از رهبر انقلاب هزینه نکنند

دانش روز: پنجمین جلسه رای اعتماد به وزیران پیشنهادی با حضور ۲۳۲ نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با بررسی صلاحیت علی ربیعی وزیر پیشنهادی تعاون، کار و امور اجتماعی آغاز شد

به گزارش دانش روز،  پنجمین جلسه علنی مجلس شورای اسلامی برای بررسی صلاحیت وزرای پینشهادی روحانی با حضور ۲۳۲ نماینده آغازشد.

اولین وزیری که امروز موافقان و مخالفان آن در صحن صحبت خواهند کرد وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خواهد بود. پس از آن به ترتیب بررسی صلاحیت وزیر جهاد کشاورزی، دادگستری، دفاع و پشتیبانی، راه و شهرسازی، صنعت معدن و تجارت در دستور کار صحن علنی قرار دارد.

 پیش از آغاز جلسه علنی امروز علی لاریجانی ریاست مجلس توصیه هایی به نمایندگان در خصوص شان و جایگاه مجلس داشت.

لاریجانی از نمایندگان خواست با توجه به پخش زنده و تلویزیونی جلسات رای اعتماد به وزرای پیشنهادی روحانی شئونات را رعایت کرده، از کسی نام نبرند و برای دفاع از هر موردی از مقام معظم رهبری هزینه نکنند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی همچنین افزود: در جلسه دیروز هیات رئیسه حدس ما این بود که به دلیل خستگی نمایندگان اتفاقات پایان جلسه رخ داده بنابراین امروز تا ساعت ۱۸ جلسه علنی برگزار می شود  پنجشنبه نیز جلسه داریم.

بر اساس این گزارش در پایان جلسه علنی دیروز به دنبال سخنرانی قاضی پور نماینده ارومیه تشنجات و سرو صداهایی در مجلس به پا شد. روز دوشنبه نیز به دنبال سخنرانی یکی از نمایندگان صحن علنی مجلس شلوغ شد.

منبع:مهر

چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۲ - ۰۹:۲۵
کد خبر : 50159
بازدیدها: 303

پاسخی بگذارید »