سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

در جلسه غیرعلنی مطرح شد

لاریجانی: رئیس جمهور بماند یا نماند نمایندگان نقطه نظرهایشان را بیان می‌کنند

danesheroz دی ۲۶, ۱۳۹۱ ۰

رئیس مجلس شورای اسلامی در جلسه غیرعلنی امروز مجلس تاکید کرد: در جلسه روز چهارشنبه که قرار است رییس جمهور حضور یابد نمایندگان نقطه نظراتشان را درباره مسایل مختلف کشور بیان می کنند

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در جلسه غیرعلنی صبح روز سه شنبه مجلس درباره حضور رئیس جمهور در جلسه روز چهارشنبه با اعلام این خبر به نمایندگان خاطرنشان کرد: رئیس جمهور بعد از سخنرانی خود چه در مجلس بماند و چه نماند نمایندگان نقطه نظرات خود در خصوص مسایل مختلف کشور را بیان خواهند کرد.

به گزارش مهر پیش از این رئیس جمهور درخواست حضور در مجلس و ارایه گزارش درباره مسایل مختلف کشور را به هیات رئیسه مجلس ارایه کرده بود که به دنبال ان مجلس نیز با حضور رئیس جمهور موافقت کرد.

نمایندگان تصمیم داشتند با برنامه ریزی فرصتی برای ارایه نقطه نظر در خصوص مسایل مختلف کشور از سوی چند تن از نمایندگان بیان شود اما از سوی ریاست جمهوری اعلام شد که رئیس جمهور فقط خواستار زمان برای ارایه گزارش است و فرصت ماندن در مجلس را ندارد.

به دنبال این موضوع تعدادی از نمایندگان نسبت به این تصمیم ریاست جمهوری مبنی بر متکلم وحده بودن  انتقاد کردند و نظرات خود را در مصاحبه های مختلف بیان کردند.

در نهایت هیات رئیسه در بررسی خواست ریاست جمهوری  مبنی بر حضور در جلسه روز چهارشنبه از ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۲ را به ۸:۳۰ تا ۱۰ تغییر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، بعد از نطق رئیس جمهور در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی در روز چهارشنبه قرار است غلامرضا مصباحی مقدم، محمد رضا باهنر، مسعود میرکاظمی، حمید رضا فولادگر، عبا س رجایی، مسعود پزشکیان و عبدالرضا مصری به بیان دیدگاه های خود پیرامون اظهارات وی همچنین نقطه نظرات مجلس درباره مسائل جاری اجرایی کشور بپردازند.

سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۱ - ۰۶:۴۶
کد خبر : 4111
بازدیدها: 291

پاسخی بگذارید »